Международные звонки лайф

Міжнародні дзвінки від lifecell. Вартість і як підключити

Сьогодні всі дзвінки за кордон від мобільного оператора lifecell настільки вигідні, що далі вже просто нікуди. Для того, щоб все зробити більш зручно для користувачів, всі країни було розділено на три окремі групи. Ці умови дзвінків є просто революційними у своїй сфері. Всіма відомий факт, що більшість клієнтів користується послугами цього мобільного оператора саме через настільки вигідні умови здійснення дзвінків за кордон.

Нові умови міжнародних дзвінків

условия на международные звонки

Ще якийсь час назад для більшості людей дзвінки за кордон були недоступними та рідкісними, але сьогодні будь-який бажаючий може зробити такий дзвінок. Для цього достатньо буде всього придбати спеціальну карту від Лайфселл і поповнити мобільний рахунок.

Існує три групи країн, куди можна здійснювати дзвінки. У першій групі буде приблизно 94 країни. Детально ознайомитися з групами цих країн, а також їх складовими можна на офіційному сайті оператора.

Новые условия международных звонков

Головною зручністю міжнародних дзвінків від цього оператора є те, що для цього не потрібно підключати додаткові послуги або можливості, усе вже підключено давно. Система буде автоматично за кодом країни визначати куди здійснюється дзвінок і відразу ж спише необхідну суму грошових коштів. Головне над чим потрібно турбуватися – це поповнення рахунку. До того ж, для здійснення дзвінка в межах послуги “дзвінок за кордон” буде досить самої мінімальної суми та при цьому не потрібно поповнювати на новий пакет. За допомогою такої послуги можна легко спілкуватися з тарифів, які зовсім трохи дорожче, ніж в пакеті на місяць. Рівень тарифікації встановлюється по хвилинах. Це досить зручно, якщо знаходитися за кордоном зовсім недовгий період часу.

Всі користувачі, які користуються переваги міжнародного зв’язку автоматично беруть участь і в бонусній програмі. Це все буде зроблено на автоматичному режимі та абсолютно безкоштовно. Головна умова акції: за три хвилини вхідного дзвінка, абонент отримує безкоштовну хвилину вихідного дзвінка. Весь облік ведеться тільки в секундах, а не у хвилинах.

Управління дзвінками за кордон

Как управлять звонками за рубеж.jpg

Для того, щоб легко керувати цими дзвінками необхідно користуватися спеціальними запитами:

  • перевірити кількість хвилин, що залишилися можна за допомогою комбінації цифр *242#;
  • підключити або відключити цю послугу можна по комбінації цифр *262#;
  • проводити управління послугою за комбінації цифр *282#;
  • управляти через особистий кабінет в розділі послуги.

За допомогою першої комбінації можна також перевірити залишок бонусних хвилин, а не тільки основних.

Ціна на міжнародні дзвінки

Вартість одного дзвінка перебувати в діапазоні від 0,8 грн до 10 грн. Це все буде залежати від групи країн і також самої держави, в яку буде відбуватися цей дзвінок.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector