Site icon Mobtarify

Мессенджер BiP Lifecell – опис програми

lifecell - Мессенджер BiP

Сьогодні абонентам Лайфселл надана унікальна можливість – додаток BiP. За допомогою цього месенджера можна легко спілкуватися зі своїми близькими та друзями без витрат грошових коштів за використаний трафік. Так само можна знайти популярні ігри та стікери, які розбавлять звичайне листування. Швидше підключайте цю неймовірну пропозицію.

Додаток BiP – основні функції

Завдяки додатку BiP абонент, який буде знаходитися за кордоном, зможе поділитися своїми враженнями. А рідні та близькі завжди їх отримають і оцінять. Це буде спеціальне мобільний додаток, які буде працювати в роумінгу, без зняття додаткових оплат за використання інтернету за кордоном.

Трафік становитиме – 100 Мбайт на 30 днів або 250 хвилин розмов зі своїми рідними. Для використання цього додатка ніяка додаткова плата зніматися не буде. Послуга буде доступна кожному абоненту Лайфселл і нею можна користуватися більше ніж у сімдесяти країнах світу.

Серед основних функцій програми ви знайдете:

Як користуватися послугою

Завантажте його на свій смартфон і отримаєте всі переваги унікальної пропозиції. Для того щоб отримати безкоштовні мегабайти необхідно буде скористатися одним з пакетів передбачених для роумінгу. Тоді можна буде дуже просто поділитися всіма своїми враженнями від перебування за кордоном зі своїми друзями та близькими.

Цей додаток, допоможе істотно економити перебуваючи в роумінгу, оскільки воно набагато дешевше стандартних тарифів від лайф для роумінгу.

Перевірити залишок Мегабайт, ви завжди можете за запитом *108*5#.

Exit mobile version