lifecell – послуга “Цифрове Спілкування”: опис, вартість, підключення

Сьогодні хотілося б розповісти про досить принадну пропозицію для абонентів мобільного оператора Лайфсел під назвою “Цифрове спілкування”. Ця можливість гарантує отримання безлімітного доступу до багатьох мессенджерів. З абонентською платою в розмірі п’ятдесяти копійок за один день фактичного використання цих додатків.

Як можна користуватися такого роду послугою

цифровое общение от лайф

Завдяки можливості цифрового спілкування кожен бажаючий абонент може отримати безліміт на спілкування в багатьох месенджерах і додатках. Завдяки такій функції, все повідомлення, які людина буде відправляти більше не будуть використовувати тарифні мегабайти.

Кожен дуже легко зможе насолодитися всіма перевагами цієї послуги, без яких-небудь обмежень. Це дуже зручно, оскільки такі програми дуже часто споживають багато мобільного трафіку. Наприклад, одна хвилина дзвінка в вайбер може забирати від п’ять мегабайт мобільного трафіку. Це дуже багато, якщо людина часто користується послугами цього додатка. Тоді найкращим варіантом буде підключення можливості цифрового спілкування.

общаться в социальной сети

До всього цього величезного переліку також входить можливість безкоштовно користуватися і мобільним додатком під назвою BIP. Завантажити та встановити його можна на смартфон з будь-якою операційною системою. Можна буде дуже швидко ділитися своїми враженнями з близькими та друзями, пересилати найяскравіші та найцікавіші фотографії та відео. Плата за мобільний трафік зніматися не буде.

Підключення послуги “Цифрове спілкування”

Існує два можливих варіанти, щоб підключити цю унікальну можливість:

  • зробити абсолютно безкоштовний дзвінок зі свого смартфона на комбінацію цифр *123*1# і натиснути клавішу виклику;
  • подзвонити в службу підтримки користувачів зі стаціонарного телефону за номером 0800205433 або ж з мобільного за номером 5433. Це буде абсолютно безкоштовно для всіх користувачів мобільного оператора Lifecell;
  • Через особистий кабінет або мобільний додаток “Мій ЛайфСелл”.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector