Тариф Платинум

Lifecell – Тариф Platinum – умови, можливості та як підключити

Досить сильно серед багатьох тарифних планів виділяється Платинум. Тут буде дуже великий функціонал, який включає абсолютно всі. Щоб отримати персональне обслуговування, участь в різних програмах, величезний перелік послуг необхідно буде всього лише заплатити 250 гривень.

Можливості та вартість тарифу

возможности платинум тарифа

Цей тариф буде ексклюзивним варіантом, який орієнтується на самостійних громадян. Існує два види цього тарифу. Перший називається Стандартний Платинум, а другий Platinum Плюс.

Ціна стандартного пакета становить всього лише 250 гривень, а ціна Плюс пакета буде вже 350 гривень. В останньому варіанті буде трохи більше функціональних можливостей, і тому вартість його буде також трохи більше.

В обох випадках користувач отримає безліміт на дзвінки в мережі мобільного оператора Лайфселл. Кількість гігабайтів для використання мобільного інтернету буде п’ятнадцять і двадцять гігабайтів відповідно. Для мобільних телефонів це буде практично безлімітний варіант.

Також використання соціальних мереж не буде тарифікуватися. Саме це і робить цей тарифний план настільки привабливим для багатьох користувачів. Також люди зможуть отримати п’ятсот або одну тисячу безкоштовних повідомлень відповідно. Це дуже багато.

Возможности тарифного плана Платинум от лайф

На дзвінки до друзів і близьких на інші оператори в цьому тарифному плані надається 500 або 1000 безкоштовних хвилин, в залежності від типу пакета. Не всі хвилини люди в кінці місяця навіть витрачають. Дуже багато просто залишається.

Настільки цікавий і вигідний цей пакет послуг. Всі послуги будуть діяти приблизно цілий місяць з дня поповнення мобільного рахунку. Одним мінусом цього пакета є те, що всі невикористані хвилини або гігабайти не переносяться на наступний місяць.

Коли абонент підключає цей тарифний план, він також ставати учасником спеціальних програм. Це буде своєрідне персональне обслуговування клієнта:

  • можливість відразу ж додзвонитися до оператора з будь-якої точки країни;
  • всі питання будуть вирішуватися в порядку, який сама людина хоче;
  • можливість навіть зустрітися зі своїм персональним експертом-консультантом.

Такого більше не можна ніде зустріти.

Умови понад пакет

сверх пакета

Людина отримає тариф на одну добу, якщо він не встиг вчасно внести абонентську плату. Тарифікація буде наступна:

  • за десять або п’ятнадцять гривень людина отримає 300 або 500 мегабайтів для використання мобільного інтернету, також безлімітні дзвінки всередині самої мережі та 10-20 безкоштовних хвилин на дзвінки іншим операторам з 20 безкоштовними смс-повідомленнями;
  • якщо використовувати послуги понад пакет, то тоді ціна однієї хвилини розмови становитиме приблизно 60 копійок по всій Україні;
  • ціна 250 мегабайтів для інтернету буде десять гривень;
  • вартість одного смс-повідомлення буде одна гривня.

Підключення до тарифу Платинум

Для того, щоб змінити свій тарифний план людина буде достатньо всього лише зателефонувати на гарячу лінію до оператора і відразу ж він зможе, після поповнення на потрібну суму, користуватися всіма перевагами тарифу Platinum.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector