lifecell - услуга год разговора

Lifecell – послуга Рік Розмов: умови, опис та підключення

Сьогодні хотілося б розповісти про одну дуже цікаву послугу від мобільного оператора Лайфселл під назвою “Рік розмов”. Що мається на увазі під цією пропозицією? Це унікальна можливість заплатити один раз, а розмовляти цілий рік. Така акція буде доступна будь-якому з абонентів оператора.

Кожен підключивши її зможе дуже легко розмовляти безлімітно в мережі протягом цілого року, з дня активації послуги. Вона не тільки гарантує відсутність переживань за своєчасне поповнення свого мобільного рахунку, а й також допомагає значно заощадити, а саме виходить навіть так, що майже три місяці будуть абсолютно безкоштовними.

Вартість послуги

Стоимость услуги год разговоров

Для того, щоб замовити таку послугу необхідно, щоб на рахунку користувача була сума не менше трьохсот шістдесяти гривень (360 грн). Термін дії, як уже згадувалося раніше становитиме цілий рік. Досить недорого і вигідно для кожного користувача, який намагається заощадити або не хоче турбуватися про постійну оплату зв’язку.

Як користуватися цією послугою

Как воспользоваться услугой от лайф

Кожен абонент, який підключив “Рік розмов” економить 3 120 грн (тобто 3 місячну оплату).

Крім цього є можливість активації її на півроку. Так, для півроку економія становитиме всього лише 40 гривень, тільки за один місяць. Ціна буде в тарифі “Дзвінки всім” – 200 гривень, а без нього 240.

Термін дії такої можливості буде всього сто вісімдесят днів. Для вирішення на цілий рік, вартість у тарифі буде коштувати 360 гривень, а без нього – 480 гривень. Рівень економії становитиме сто двадцять гривень і з тривалістю в один рік.

Як замовити “Рік розмов”

Как управлять услугой

Для нових абонентів LifeCell необхідно буде здійснити наступні дії:

  • купити новий стартовий пакет, з тарифним планом під назвою “Дзвінки всім”;
  • здійснити дзвінок на гарячу лінію за номером 111. Для активації Сім-карти;
  • використовуючи USSD-запит *360#.

Ціна на стартовий пакет складатиме всього лише 40 гривень.

Існуючі клієнти можуть замовити “Рік розмов” за допомогою USSD-запиту або дзвінка на гарячу лінію.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector