lifecell – Мобільний інтернет 4,5G. Мапа покриття

Сьогодні багатьом користувачам мобільного оператора Лайфселл доступний інтернет 4.5G. Який є просто інтернетом абсолютно нового покоління. Швидкість завантаження і відтворення всіх відео і даних буде настільки висока, що просто не зрівнятися з усіма попередніми версіями мобільного інтернету.

Як підключити інтернет 4.5G

как подключиться

Для того, щоб стати щасливим користувачем мобільного інтернету 4.5G необхідно буде купити сім-карту від оператора LifeCell, яка буде підтримувати цю функцію. Також необхідно мати смартфон, який здатний добре підтримувати цю можливість. Тільки в цьому випадку можна буде максимально отримувати переваг від використання цієї мобільної мережі.

Особливості інтернету 4,5G для телефону

некоторые особенности

Одним з дуже важливих питань, які задають все більше клієнтів є, чи буде рівень зарядки падати набагато швидше від такого інтернету. Представники компанії сказали одноголосно, що такий тип підключення не несе впливу на рівень зарядки мобільного пристрою. Навіть при деяких обставини, за рахунок швидкої передачі всіх даних, рівень зарядки буде зменшуватися не так значно. Але коли людина буде весь час дивитися відео або фільми, то це звичайно негативно вплине на зарядку телефону.

Usim-карта і що це таке

Це буде спеціальна модифікація і розширення для стандартної сім. Вона призначена, в першу чергу, для роботи саме з такими швидкісними мережами.

Клієнти які давно підключилися до оператора, зможуть без проблем обміняти діючу сімку на нову.

Для цього потрібно:

  1. Подати заявку на сайті компанії (не обов’язково);
  2. Прийти в точку продажів LifeCell;
  3. Забрати нову сімку.

Зверніть увагу! Заміна старої сімки на нову – абсолютно безкоштовна. Однак якщо ви хочете поміняти карту нового зразка, потрібно доплатити 50 грн.

Вартість підключення такого інтернету

высокоскоростной интернет 4,5G от лайф

Для цього типу інтернету мобільний оператор не встановив якусь спеціальну ціну. Тобто будь-яка людина може користуватися його всіма перевагами відповідно до свого тарифного плану. Дуже привабливо і заманливо.

Мапа покриття – інтернет 4.5G

Дана інформація про наявність швидкісного покриття актуальна на 2019 рік. Мережа постійно розвивається, з цього деякі населені пункти можуть додаватися.

Карта покрытия интернет 4,5G

 

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector