дополнительные мегабайты от лайфселл

Як замовити додаткові Мегабайти від LifeCell? Вартість послуги

Сьогодні хотілося б розповісти про досить принадну пропозицію для абонентів мобільного оператора Лайфсел під назвою “Додаткові мегабайти”.

Інформація про послугу

Всі ми користуємося мобільним інтернетом і, звичайно, не можемо собі уявити навіть дня, щоб не перевірити соціальні мережі, або почитати новини. Це просто важлива частина нашого життя, оскільки ми живемо у світі сучасних технологій і необхідно намагатися дотримуватися цього технічного прогресу. Але бувають такі випадки, коли закінчується інтернет на мобільному телефоні. Напевно, з кожним це траплялося в самі невідповідні моменти. Щоб отримати нові гігабайти необхідно знову вносити абонентську плату. Що ж робити в такій ситуації? Лайфсел допоміг знайти вихід з такої проблеми. Сьогодні кожна людина може підключити в будь-який зручний час додаткові гігабайти для використання інтернету.

для чего нужны Додаткові Мегабайти

Існує кілька можливих варіантів замовлення додаткових гігабайтів на мобільний телефон:

 • можна замовити 1 гігабайт інтернету, заплативши за нього всього лише 29 гривень;
 • або додаткові 2 гігабайти інтернету – за 49 гривень;
 • можна замовити 4 гігабайти інтернету, заплативши за нього всього лише 79 гривень;
 • і максимальні 8 гігабайт інтернету, заплативши за нього всього лише 129 гривень.

Якщо по закінченню додаткових метрів інтернету, абонент дозволяє послугу. Те, вона буде активна. І при поповненні рахунку, абоненту повторно нададуть додаткові Гб мобільного інтернету.

Для її відключення і збереження грошей на балансі, наберіть коротку USSD-команду на своєму телефоні – *112#. І дотримуйтеся порад на екрані.

Як підключити послугу Додаткові Мегабайти

подключить через горячую линию

Існує два можливих варіанти, щоб підключити цю унікальну можливість:

 • зробити абсолютно безкоштовний дзвінок зі свого смартфона на комбінацію цифр *311# (*312#, *314#, *318#) і натиснути клавішу виклику;
 • подзвонити в службу підтримки користувачів зі стаціонарного телефону за номером 0800205433 або ж з мобільного за номером 5433. Дзвінки по наданиму номерами – безкоштовно для всіх абонентів;
 • через мобільний додаток “Мій ЛайфСелл”.

Якщо виникнуть будь-які питання при підключенні послуги – можна відвідати офіційний сайт або фірмовий магазин. Або зателефонувати на гарячу лінію.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Коментарі: 2
 1. Ріта

  💕💕💕

 2. Ріта

  Good

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector