Услуга Дополнительные деньги - lifecell

Lifecell “Додаткові гроші” – опис, підключення та відключення послуги

Слово кредит походить від латинського слова – довіряти. Саме на цій посаді заснована опція від lifecell, що дозволяє в скрутну хвилину абоненту звернутися за допомогою до оператора та отримати на рахунок необхідні грошові кошти. Таким чином, не залишившись без зв’язку.

Додаткові гроші – опис

дополнительные деньги описание услуги

Як тільки особовий рахунок абонента обнулився, але з різних причин немає можливості його компенсувати власними коштами, можна підключити сервіс “Додаткові гроші”. Система автоматично надаватиме безвідсотковий кредит розміром від 5 до 100 гривень, які можна витратити на будь-які послуги телекомунікації і додаткові опції.

Підключення безкоштовне. Послуга теж може бути безкоштовною, якщо клієнт поповнить рахунок протягом двох днів і поверне надані оператором гроші. В іншому випадку, система утримає їх при першому ж поповненні балансу. Але вже на інших умовах, що включають комісію за користування:

 • 2 гривні за 5;
 • 3 – за кредит від 10 до 30;
 • 4 – за позику від 30 до 40;
 • 5 – за додаткові гроші в межах від 50 до 100.

ограничения услуги

Користуватися цією послугою можуть не всі клієнти lifecell, а тільки ті, хто знаходиться на передплатній системі обслуговування. Є дві умови для підключення:

 • договір повинен діяти більше трьох місяців;
 • рахунок повинен бути активним і перевищувати 15 гривень.

Порядок використання

как подключиться к услуге

Розмір фінансування залежить від того скільки часу користувач є клієнтом lifecell, і на яку суму він поповнює рахунок. Чим ці параметри вище, тим більша сума довірчої позики:

Сума додаткових коштівЧас з моменту активації сім-карти **Розмір поповнення протягом останніх двох місяців (не менше) *
5330
10530
20850
3012100
4012200
6024100
10024200

Одиниці виміру:

 • * Гривня;
 • **місяць.

Можна заздалегідь дізнатися на яку суму може розраховувати клієнт, набравши команду *111#. А коли кошти вже були отримані і використані, перевірити який підсумковий розмір боргу є командою *111*111#.

Відновлення послуги Додаткові гроші

восстановление услуги

Тиждень – термін для користування додатковими грошима без штрафних санкцій. Якщо протягом цього тимчасового періоду гроші на приводу не будуть відправлені, доступ до позикових коштів припиняється.

Як тільки баланс поповниться потрібною сумою і з нього спишеться борг і плата за надання послуги, автоматично відновиться можливість користуватися послугами за рахунок взятих у тимчасове користування засобами.

Замовлення опції

как заказать услугу

Абоненту надається можливість вибору способів підключення до сервісу. Кожен з них має свої позитивні сторони:

 1. Набір короткою USSD-команди *117*1# дозволить оперативно без особливих зусиль і додаткових маніпуляцій добитися бажаного результату.
 2. Безкоштовний дзвінок в сервісний центр для певної категорії абонентів є комфортним рішенням:
  1. 5433 – з мобільного в мережі lifecell;
  2. 0800205433 – зі стаціонарних апаратів.
 3. Замовлення через сервіс самообслуговування “Мій lifecell” оптимальний для активних інтернет-користувачів.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector