Як дізнатися свій номер і тариф в оператора LifeCell

Користувачі мобільного зв’язку часто знають напам’ять безліч контактів, тобто телефонні номери Ваших друзів, рідних, колег і партнерів. А коли потрібно назвати свій власний телефон, відчувають незручність, тому що не пам’ятають. У сучасному світі унікальна комбінація цифр мобільного дуже часто виступає в ролі своєрідного ідентифікатора в банку, аптечних мережах, автосервісі та в, врешті-решт, при знайомстві. З цього варто запам’ятати як можна дізнатися свій номер на лайф.

Опис послуги

как пользоваться услугой

Послуга дозволяє користувачеві в будь-який час в режимі реального часу отримати відомості про власний номер телефону і діючому тарифі. Потрібно лише одне – мати в наявності заряджений мобільний. Кількість коштів на рахунку не має значення, так послуга надається безкоштовно всім клієнтам LifeCell без винятку.

Дізнатися свій номер через USSD

Как пользоваться услугой узнай свой номер

Отже, якщо знадобилися відомості про телефонний номер і тариф, не треба метушитися й шукати його в записнику або в контактах. Інформація може виявитися недостовірною або некоректною. Просто візьміть в руки мобільний пристрій:

  1. Розблокуйте, якщо потрібно.
  2. Наберіть на клавіатурі наступну композицію *161#.
  3. Натисніть на кнопку “Виклик”.

Протягом декількох секунд на екрані пристрою з’явиться спливаюче повідомлення: “Номер мобільного телефону 380ННННННННН. В даний час підключений тарифний план (далі йде його офіційна назва)”, де 380ННННННННН – номер сім-карти, встановленої в міжнародному стандарті.

Кількість запитів не лімітована, можна відправляти стільки, скільки потрібно. Сервіс працює на всіх стартових пакетах компанії LifeCell. Плата за запит не стягується.

Інші способи

как сохранить свой номер

Якщо з якоїсь причини не вдається скористатися послугою, то можна піти традиційним шляхом:

  • відкрити записну телефонну книжку і пошукати запис “Мій номер”;
  • знайти в розділі “Контакти” пункт “Свої номери”;
  • зателефонувати на телефон іншої людини (головне, щоб він був поруч) і пристрій виявити цифри своєї сім-карти;
  • скористатися мобільним додатком лайфа.

Зателефонувавши на 5433 і слідуючи підказкам голосового меню, в результаті можна почути голос оператора. Він надасть інформацію про номер і про тариф. Умовою є те, що дзвінок повинен здійснюється з власного мобільного телефону. З усіх описаних способів, запит *161# є найоптимальнішим.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector