Бесплатный bip в роуминге от лайф

Послуга “Безкоштовний bip в роумінгу” від LifeCell. Подорожуй із задоволенням

У цій статті ми поговоримо про послуги від Лайфсел під назвою “Безкоштовний bip в роумінгу”. Що це таке і з чим його їсти? Зараз дізнаємося детальніше.

Завдяки такій послуги кожна людина, яка буде знаходитися за кордоном зможе дуже легко і швидко поділитися своїми враженнями та емоціями з близькими та друзями на батьківщині. Це буде спеціальне мобільний додаток, яке буде працювати в роумінгу. Завдяки ста мегабайтів інтернету на тридцять днів. Для використання цього додатка ніяка додаткова плата зніматися не буде. Якщо перевести сто мегабайтів, то це вийде десь близько двохсот п’ятдесяти хвилин розмов зі своїми родичами та близькими друзями. Така послуга буде доступна кожному абоненту цього мобільного оператора і нею можна буде користуватися більше ніж у сімдесяти країнах світу.

Як користуватися Безкоштовним Bip в роумінгу

Бесплатный bip в роуминге

Для того, щоб почати отримувати всі переваги від такої пропозиції необхідно буде завантажити додаток на свій смартфон. Щоб нараховувалися безкоштовні мегабайти необхідно буде скористатися одним з пакетів для роумінгу. І тоді можна буде дуже просто поділитися всіма своїми враженнями стосовно перебування за кордоном з кожним зі своїх близьких і рідних

Замовити послугу

отправка сообщений

Для активації цієї послуги не потрібно проводити спеціальних замовлень тощо. Як вже говорилося раніше необхідно всього лише почати користуватися пакетом роумінгу. Для того, щоб перевірити залишок мегабайтів на рахунку необхідно буде натиснути комбінацію цифр *108*5#.

Підсумок

Сьогодні Лайфсел є одним з кращих мобільних операторів. Щоб проявити максимальну турботу про своїх клієнтів. Всі тарифні плани підібрані дуже гідно та у відповідності зі зростаючими вимогами кожної людини.

Сьогодні користувачі хочуть отримувати, як можна більше переваг. І не всі мобільні оператори можуть впоратися з цими зростаючими бажаннями. Мобільний оператор lifecell залишається одним з кращих в цьому плані та в цих непростих питаннях. Якщо питання потрібно вирішити негайно – в будь-який момент можна відвідати офіційний сайт. Щоб більш детально ознайомитися з усіма перевагами та можливостями.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector