lifecel - Тарифный план 3G+

Тарифний план “3G + Гаджет” від lifecell – максимум свободи в інтернеті

Інтернет – це просто невід’ємна частина життя майже кожної людини. Ніхто не може уявити вже себе без перегляду цікавих відео на ютубі або перевірки соціальних мереж. Це вже просто наша рутинне життя. Саме для цього компанія Лайфселл підготувала дуже цікаве і привабливу пропозицію під назвою 3G + Гаджет. Це будуть спеціальні тарифні плани для всіх власників роутерів, модемів, смартфонів або ж планшетів. Тут використовується тільки передача різних даних. Існує три можливих варіанти такого тарифу. Вони будуть різниться в абонентській платі і кількості гігабайтів, наданих людині на місяць користування.

Характеристика тарифного плану

Характеристика тарифного пакета 3G+

3G+ надає дуже швидкий і хороший доступ до мережі інтернет. Це одне з найбільш просунутих засобів для того, щоб насолоджуватися усіма перевагами мобільного інтернету. Саме ця мережа має величезну карту покриття на території України. Сьогодні, здається, вже не залишилося і зовсім місць, де не було б цього покриття. Це зручно і добре для будь-якого користувача, який бажає з користю провести свій час. Ця мережа дозволяє отримувати максимальний рівень передачі даних до 64 Мбіт за секунду.

Ці пакети будуть спеціально розроблені для людей, які володіють планшетами, модемами та роутерами. Тобто всі пристрої, якими не потрібно дзвонити. Саме цей тарифний план реалізує всі призначені для користувача потреби в мережі інтернет.

Можливі тарифи 3G+ Гаджет

виды тарифов 3G+Гаджет

Існує тариф під назвою 3G+ Гаджет С, для якого будуть характерними наступні параметри:

  • необхідно щомісяця оплачувати абонентську плату в розмірі 49 грн;
  • на місяць надається 2 гігабайти інтернету.

Існує тариф під назвою 3G + Гаджет М, для якого будуть характерними наступні параметри:

  • необхідно щомісяця оплачувати абонентську плату в розмірі 89 грн;
  • на місяць надається 6 гігабайтів інтернету.

особенности в использовании

Існує також тариф під назвою 3G+ Гаджет Л, для якого будуть характерними наступні параметри:

  • необхідно щомісяця оплачувати абонентську плату в розмірі 149 грн;
  • на місяць надається 14 гігабайти інтернету.

Якщо користувачеві буде недостатньо того, що надає тарифний план, то він може в будь-який момент замовити додаткові послуги.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector