Золотые номера Киевст

Золоті номери від Київстар: оптимальна ціна за гарний номер

Як то кажуть, в людині все повинно бути красиво: душа, одяг, думки і його телефонний номер. А чом би й ні, якщо є бажання і тим більше фінансова можливість. Оператор телефонного зв’язку України “Київстар”, пропонує рішення для всіх користувачів і навіть тих, хто звик відрізнятися від інших будь-яким можливим способом. Для цього були створені “Золоті номери”.

зачем нужны золотые номера

Для більшості користувачів мобільного зв’язку не має значення комбінація цифр його телефонного номера. Але є категорія абонентів, для яких гарний номер – не примха, а можливість розвитку бізнесу, просування своєї компанії:

  1. Адже споживачеві послуг легше запам’ятати незвичайний номер, навіть якщо він забув записати його в список. Іноді цифри телефону можуть виконувати роль реклами.
  2. Для важливих персон державних установ і бізнесу, красивий номер служить підтвердженням високого статусу.
  3. Придбання номера може здійснюватися клієнтом компанії, і, до речі кажучи, може стати прекрасним подарунком, який порадує і здивує будь-кого.

Вартість залежить від рівня ексклюзивності

Управление услугой

Бажаєте мати номер телефону, що складається з цифр, обраних саме вами – будь ласка, пропонується ідеальний номер, вартість якого становить 300 гривень.

Дзеркально розташовані цифри в ідентифікатор абонента коштують 400 рублів. Цю комбінацію легко запам’ятати, і вона дуже ефектно виглядає в рекламних буклетах: ХХХ 5678765.

Краса за 200 гривень – номер з такими варіантами композицій:

  • три будь-які цифри поспіль – ХХХ ХХ777ХХ;
  • розташовані в порядку убування – ХХХ ХХ987ХХ:
  • в порядку зростання – ХХХ ХХ012ХХ;
  • чергуються – ХХХ ХХ6886Х;
  • повторюються – ХХХ ХХ5353Х.

Ексклюзив за ціною 3000 гривень – на вибір чотирьох цифр, які можуть бути розташовані на початку, всередині та в кінці контакту: ХХХ 2222ХХХ або ХХХ ХХХ3333.

vip номера

Для VIP-клієнтів – привілейована послуга в високої цінової категорії – від 15000 грошових одиниць, що дозволяє придбати суперномер, в якому п’ять щасливих чисел розташовані підряд: ХХХ 55555ХХ або ХХХ 22222 ХХ. Кому як подобається!

За 25000 гривень номер перетвориться в заклик до дзвінка: п’ять цифр однакових поспіль плюс дві унікальні: ХХ 99999 00, ХХ 11111 22. Для бізнесу – справжня знахідка!

Якщо в абонента є свої власні уявлення, які не входять до умови “Київстар”, він може їх запропонувати та укласти індивідуальний договір на власний формат числа.

Де відбувається оформлення

где можно оформить золотой номер

Придбання ексклюзивного номера – захід відповідальний. Тому варто приділити йому час, звернувшись до пунктів продажів компанії або в партнерські організації. Менеджер пояснить умови послуги та допоможе вибрати номер, який буде задовольняти запити клієнта.

В якій системі доступна послуга

Особливістю підключення “Золотого номера” є укладення договору з передплатної системи обслуговування клієнта. Але перебувати на цій формі досить одну добу, і, якщо є бажання перейти на контракт – заборони немає.

Перехід відбувається без додаткових умов:

  • самостійно в просторі “Мій Київстар”;
  • за допомогою фахівців фірмових магазинів.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector