замена сим карты в киевстар

Послуга “Заміна SIM-карти” від Київстар. Відновлення старого номера

Sim-ка – це карта, яка зберігає всі Ваші персональні дані, і допомагає забезпечити їх безпеку від сторонніх осіб. Тому, отримати нову сім-карту, але зі старим номером – просто. За допомогою послуги “Заміна SIM-карти” від Київстар, можна залишатися на зв’язку зі збереженням балансу та активними послугами.

Як відновити

восстановление карты

Щоб замінити сім-ку не обов’язково відвідувати центр обслуговування абонентів. Це можна зробити самостійно, за допомогою деяких процедур:

  1. Для початку купіть новий стартовий пакет від Київстар.
  2. Активуйте сім-ку, відправивши запит на короткий номер *111#.
  3. Тепер можна надіслати запит на наступну комбінацію цифр – *245*380YYYYYYYYY*ХХХХХХ# і зателефонувати, де YYYYYYYYY – це Ваш старий номер, а ХХХХХХ – це PUK1 або ICC-код з 19 цифр Вашої старої сім-карти.
  4. Активація заявки відбувається 7 годин. Після чого Ви отримаєте повідомлення про виконання заміни.

Як тільки sim була відновлена, Ви зможете використовувати її у звичайному режимі. Зі збереженням тарифу, грошей на рахунку, підключених послуг і абонентського стажу.

Поки заявка на заміну сім-карти обробляється, абонент отримує 100 хвилин для дзвінків і 100 Мб інтернету. Надані послуги не тарифікуються.

Вартість послуги “Заміна SIM-карти”

Стоимость замены

Якщо Ви абонент на передплаченої системи – вартість складе 5 грн. Але, врахуйте, що поповнювати рахунок сім-карти купленого стартового пакета не потрібно. Оплата за користування послугою відбувається з балансу старої сімки. На якій повинно бути понад 5 грн.

Якщо ж абонент на контракті – вартість за послугу складе 25 грн. З урахуванням всіх зборів і податків. І заміна відбувається виключно в магазині Київстар, при наявності документів, які підтверджують Вашу особу. В іншому випадку, скористатися послугою Ви не зможете.

Додаткові умови

Є кілька моментів, які необхідно пам’ятати та виконати:

  • є 4 спроби протягом 24-х годин для запиту по заміні сім-карти;
  • якщо Ви раніше користувалися Билайном з телефонним кодом 068 – послуга недоступна;
  • опція не є дійсною для заміни “Інтренет Sim-пара” і “Запасна сім-карта”;
  • якщо Ваша стара сімка була заблокована – відновити її через “Заміна SIM-карти” не можна;
  • в разі, знаходження сім-карти та реєстрації її в мережі Київстар, після подачі заявки на заміну – послуга не спрацює.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector