Отложенное контрактное подключение

Відкладене контрактне підключення від Київстар: як скористатися, умови, переваги

Є бажання стати абонентом Київстар на контрактній основі? Але на даний момент немає документів при собі? Нічого страшного! За допомогою “Відкладене контрактне підключення” від Київстар можна стати абонентом відразу ж після відвідування магазину.

Як можна скористатися

Как воспользоваться

Для початку відвідайте магазин Київстару по обслуговуванню клієнтів. Якщо Ви діючий абонент, то просто оформите процедуру по переходу з передплатної системи обслуговування на контрактну. Номер активується відразу після поповнення балансу на потрібну суму для першої абонплати.

Як працює “Відкладене контрактне підключення”

  1. В першу чергу, вибрати тариф, який би підходив Вам за всіма параметрами. І купити стартовий пакет в найближчій точці продажу.
  2. Як тільки підключили новий номер або перейшли на договір, у Вас є 35 днів, щоб підготувати та принести документи в найближчий центр Київстар по обслуговуванню клієнтів. Щоб закінчити процедуру підписання договору на обслуговування. Протягом цього часу Вам на телефон прийде кілька повідомлень з нагадувагям про те, що потрібно надати документи в установлений термін.
  3. Варто звернути увагу на те, що якщо протягом 31-го дня, після переходу на контракт або активації нової сім-ки, оператору не будуть надані документи – обслуговування за номером призупинять. А на 36 днів – номер анулюють. І підключити знову не буде можливості.

Тому краще не затягувати з подачею документів, інакше у Вас є шанс залишитися без зв’язку!

Переваги

Преимущества услуги

В першу чергу – це зручно! Тому, що Ви зможете оформити новий номер, якщо просто проходили повз магазин. А потрібних документів при собі немає.

І Ви зможете користуватися тарифним планом протягом 30 днів. Але деякі послуги тарифу будуть, на жаль не доступні:

  • вихідні смс і ммс повідомлення;
  • роумінг;
  • дзвінки за кордон;
  • деякі послуги з відстрочкою оплати балансу, такі як “Відстрочка платежу” і “Кредит довіри”.
  • додаткові послуги згідно тарифного плану.

Але це тільки на час, доки Ви не принесете документи та не укладіть договір на обслуговування. А вже після підписання буде надано весь пакет послуг згідно тарифного плану, якщо на балансі є необхідна сума грошових коштів.

Основним мінусом контракту є те, що потрібно звернутися в представництво Київстар, для підписання договору.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector