получай знания без ограничений от киевстара

Вчися та розвивайся разом з Київстар. Отримуй безкоштовні знання в будь-який час

Компанія Київстар ратує за покоління освічених, всебічно розвинених користувачів. Тому пропонує скористатися унікальним проектом “Знання без кордонів”, що дозволяє отримувати достовірну інформацію з компетентних джерел, читати кращі книги, вдосконалюватися духовно.

Опис послуги Знання без кордонів

библиотека в телефоне

В рамках пропозиції “Знання без кордонів” користувачі мобільного інтернету отримують безкоштовний доступ до трьох офіційним просвітницьким програмам:

 1. Prometheus – освітння платформа, яка функціонує в режимі онлайн і пропонує бажаючим вчитися безкоштовні:
  1. програми для навчання;
  2. авторські статті на різні теми;
  3. пізнавальну інформацію про світові діячів науки;
  4. семінари, курси, воркшопи, онлайн-тренінги.
 2. Wikipedia – загальнодоступною універсальною інтернет-енциклопедії, що містить 40 мільйонів статей на 493 мовах. Дозволяє швидко знайти вибрані статті та цікаві факти, буквально про все і про всіх.
 3. Smart Kyivstar – електронній бібліотеці, що надає для читання з мобільного пристрою:
  1. класичні твори національної та світової літератури;
  2. видання сучасних авторів;
  3. книги, рекомендовані для прочитання шкільною програмою.

Розробники обіцяють підключати додаткові сервіси, які цікаві користувачам. Абоненти Київстар можуть навчатися і вдосконалюватися за допомогою найкомпетентніших викладачів. Для цього нема потреби відвідування нудних уроків і пар. Все що потрібно від абонента – бажання черпати знання.

Вартість і способи підключення

знания на полке

Послуга надається користувачам інтернет-мережі Київстар на безоплатній основі. Як тільки з балансу абонента відбувається списання абонентської плати в рамках підключеного тарифного плану, протягом 15 хвилин автоматично активується спеціальний додаток.

Щоб активувати дану послугу, немає необхідності в додаткових діях. Досить завантажити, додатки партнерів і користуватися з використанням мобільного інтернету.

Тарифікація Знання без кордонів

получать знання

Офіційними додатками сервісу, які входять до складу послуги “Знання без кордонів” можна користуватися без тарифікації інтернету.

За трафік можуть потребувати додаткової оплати, якщо:

 • абонент використовує мобільний телефон як точку доступу до інтернету або дивиться відео, використовуючи мобільний інтернет іншого смартфона;
 • абонентська плата не була знята за умовами тарифного плану, у зв’язку з недостатністю коштів на балансі;
 • в якості браузера використовується Opera або інший веб-браузер з функцією Gzip, що передбачає стиснення контенту ресурсу;
 • здійснюється перехід по посиланню з програми на інші сайти;
 • додатки та системні оновлення завантажуються користувачем в магазинах додатків: Googl Play, App Store і Windows Store;
 • закінчився обсяг наданих мегабайтів, включені до тарифу.

Для яких тарифів передбачена

Проект “Знання без кордонів” є благодійним і переслідує єдину мету – зробити знання надбанням кожного, хто бажає даними ресурсом скористатися. Саме тому послуга доступна за замовчуванням всім без винятку користувачам інтернету від Київстар.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector