Неделя доверия от киевстар

Послуга “Тиждень довіри” від Київстар. Відклади платіж і користуйся інтернетом далі

Що робити, якщо грошей оплатити по рахунку немає, а інтернет потрібен? Як можна і далі користуватися послугою без оплати? Саме, для таких ситуацій компанія Київстар розробила послугу “Тиждень довіри”. У цій статті розглянемо як її підключити та всі нюанси.

Що таке Тиждень довіри

интернет с неделей доверия

Оператор Київстар розробив послугу “Тиждень довіри”. Опція може відстрочити платіж на 7 днів. При цьому “Домашній інтернет” буде працювати у звичайному режимі. Вона відмінно допоможе клієнтам, яким потрібен інтернет, але немає можливості внести кошти на рахунок в повному обсязі та в строк.

Як замовити

Замовити опцію годі й більше одного разу на місяць. Більше не можна. Але за умови, що домашній інтернет не працює. Тобто відключений. Якщо опція була замовлена – підключення відбувається протягом 30 хвилин після подачі заявки.

Щоб активувати функцію наберіть *461# і зателефонувати. Сама послуга не тарифікується.

как заказать

При підключенні послуги абонент отримує на 7 днів:

  • домашній інтернет;
  • перегляд TV;
  • 100 Мегабайт мобільного інтернету раз в день;
  • хвилини на дзвінки в мережі Київстар.

Якщо абонент не бажає поповнити рахунок протягом 7-ми днів, послуги будуть відключені, а зв’язок надана згідно з умовами тарифу.

Як відключити

Щоб відключити опцію – поповните баланс для погашення заборгованості. “Тиждень довіри” буде відключена автоматично. Або через 7 днів після активації, якщо рахунок не було поповнено.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector