Киевстар - тариф Любимые страны

Тариф “Улюблені країни” від оператора Київстар. Доступний роумінг для всіх

Практично у кожного жителя України є рідні та близькі, які проживають за кордоном. Спілкування в соціальних мережах дає можливість обмінюватися інформацією, але почути голос, передати емоції можна тільки за допомогою голосового зв’язку. Тих, хто часто дзвонить на іноземні номери за сімейними обставинами або за службовим обов’язком зацікавить новий продукт від “Київстар” – “Світ на зв’язку”.

Опис

Послуга “Улюблені країни”, яка дозволяє дзвонити за кордон за привабливими тарифами обмежена у використанні лінійкою “Z-тариф”, планами: “Київстар все разом Z” і “Максимальний Безлім 400”, тому для широкого кола користувачів створений новий тариф – “Світ на зв’язку”.

любимые страны

Цей план, на відміну від колишнього, до встановленого розміру абонентської плати – 65 гривень на місяць. Але в цю суму входить унікальна опція – 150 хвилин надається на зв’язок не тільки з абонентами “Київстар”, але і на номери співрозмовників, що знаходяться в одній з 14 країн світу, серед яких:

  • країни ближнього закордоння: Росія, Казахстан, Узбекистан, Грузія, Литва;
  • Європи: Німеччина, Іспанія, Італія, Польща, Франція, Чехія;
  • країни далекого закордоння: Ізраїль, Канада, Сполучені Штати Америки.

У пакет входить якісний високошвидкісний інтернет в обсязі 500 мегабайт на місяць, що дозволяє отримувати актуальну інформацію, слухати музику, проводити час на форумах.

Бонусом йде комплект з додатків:

  • “Знання без кордонів”;
  • “Соцмережі без обмежень” – які зроблять життя абонента різноманітніше і більш насиченим.

Вартість дзвінків в інші країни

Стоимость звонков в другие страны

Зателефонувати за вигідною ціною можна в будь-яку країну світу, наприклад:

  • 1 гривня за хвилину розмови знімається за дзвінок до Австралії або в Австрію, Бельгію або Болгарію;
  • 6 гривень – за дзвінок в Азербайджан і Білорусь, Албанію або Алжир.

Вартість дзвінка в країну, в яку абонент бажає зателефонувати, легко дізнатися на офіційному сайті компанії. За адресою в мережі: https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs/international/world-in-touch. Досить тільки в випадаючому списку вибрати держава.

Варто враховувати, що в описуваному тарифі стягується плата за з’єднання:

  • 2 гривні при здійсненні міжнародних дзвінків;
  • 1 гривня при дзвінках в межах України.

Як підключити Улюблені країни

Для НЕ абонентів провайдера підключення здійснюється в офісах продажів компанії “Київстар”. Для абонентів на передплаті – дзвінком на номер 477 або зміною тарифу в системі “Мій Київстар”.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector