киевстар семья

Тариф “Київстар Сім’я” – безлімітні можливості для всієї родини

Буває, що підібрати тарифний план для всіх членів сім’ї та щоб він всіх влаштовував – досить складно. Оператор Київстар подбав про це і розробив новий тариф “Київстар сім’я”, який допоможе задовольнити запити всієї родини без “навантаження на гаманець”.

Опис

семья на прогулке

Всього за 75 гривень на місяць абонент отримає:

 • безлімітні дзвінки в мережі оператора Київстар;
 • 5000 Мегабайт високошвидкісного інтернету;
 • 50 хвилин безкоштовних розмов на інших операторів;
 • 50 СМС-повідомлень на інших українських операторів;
 • безлімітне користування – Telegram, Facebook, Twitter і т. д.;
 • і бонус у вигляді Kyivstar Go TV Light.

Для перевірки залишку пакетів послуг наберіть зі смартфона наступну USSD-команду – *112#. Для перевірки балансу – *111#. А якщо потрібно перевірити залишки мегабайт – *252#.

Як підключити Київстар Сім’я

подключение тарифа Київстар Сім'я

Для підключення тарифу необхідно перейти з передплаченого зв’язку на контрактний за допомогою нової послуги “Міграція”. При переході в абонента залишаються ті ж номери: абонентський і особистий.

Дотримуючись деяких умови:

 • абонент повинен бути клієнтом будь-якого тарифу на передплаченій основі не менше 3-х місяців;
 • підключити пропозицію можна тільки на існуючий особистий рахунок Київстару. На якому вже зареєстровані один з номерів “Київстар 4G Extra”, “Київстар 4G”, “4G Business”, “Київстар 4G Ultra”, “4G Extra +”, “Київстар 4G Business VIP” і “4G Business Premium”;
 • і для користування тарифом можна підключити тільки чотири різні номери.

Якщо дані умови виконані – абонплата становить 75 грн. В іншому випадку, кожні 30 днів буде списуватись 150 грн.

Додаткові послуги

услуги в тарифе

При підключенні тарифу для абонента надано ряд бонусних пропозицій на безоплатній основі. Таких як:

 1. Kyivstar Go TV Light – перегляд понад 50 каналів на своєму смартфоні без оплати за трафік. Для цього потрібно лише завантажити додаток мобільний додаток на телефон. І вибрати канал для перегляду.
 2. Послуга “Знання без кордонів” – це список науково-освітніх ресурсів, які доступні для перегляду і користування у вигляді мобільних додатків. Щоб скористатися послугою потрібно просто встановити мобільні додатки на телефон. На користування ресурсами – інтернет не тарифікується. Доступні такі, як: Wikipedia, Prometheus, MyBook і Smart Kyivstar. Додатки для користування можна скачати App Store, Windows Store і Google Play. Або знайти посилання для скачування на офіційному сайті Київстар.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector