Тариф Киевстар Планшет+

Тариф від Київстар “Планшет +” – дешевий 3G інтернет для вашого ноутбука або планшета

Мобільний інтернет, що може бути краще. Перебуваючи в будь-якому місці, можна у своє задоволення грати в віртуальні ігри, дивитися класичні фільми або знайомитися з новинками арт-хауса, читати кращі книги та дистанційно заробляти. Саме тому переносні персональні комп’ютери користуються великою популярністю, а національний провайдер послуг зв’язку розробив спеціальний тарифний план – Планшет +.

Опис тарифу Планшет +

описание планшет+

Тарифний план “Київстар Планшет +” призначений для користувачів, що віддають перевагу всім іншим пристроям: планшет, ноутбук або смартфон. Вони за 50 гривень щомісячної абонентської плати отримують якісний високошвидкісний інтернет в обсязі 2000 мегабайтів і безмежне спілкування в соціальних мережах і месенджерах.

Послуги за вигідними цінами

Услуги по выгодным ценам

Володарі тарифу можуть здійснювати дзвінки всередині мережі за оптимальною вартістю – 3 гривні за пакет в 10 хвилин. Таких пакетів можна використовувати 35. Після вичерпання ліміту – тарифікація дзвінків не проводиться.

Надаються пакети смс-повідомлень:

  • спочатку за 1 гривню – 50 штук;
  • після вичерпання, за 1 гривню – 10 штук.

Тарифікація інших послуг

дополнительные условия

Розпоряджаючись ресурсом інтернету, клієнт “Київстар” може користуватися всіма послугами, але за додаткову плату, відповідно до встановлених тарифів:

 Мережа "Київстар"Інші оператори і стаціонарні пристроїУкраїнські номериІноземні номери
Дзвінки*
Зверх пакету01,50
СМС**
Зверх пакету12,20
ММС**15

Одиниці виміру:

  • * Грн / хв;
  • ** грн / шт.

Як підключити

Как подключить киевстар планшет+

Якщо ви не абонент “Київстар”, а тільки бажаєте бути ним, вам необхідно відвідати будь довколишній пункт обслуговування:

  1. придбати описаний стартовий пакет;
  2. активувати його.

Абоненту компанії для зміни тарифу можна вибрати спосіб підключення:

  • зареєструватися в системі “Мій Київстар” і самостійно провести зміну тарифу;
  • зателефонувати за номером 477*1 і за допомогою оператора поміняти тариф.

Активація плану відбувається при наявності на рахунку суми грошей рівною або більшою 50 гривень.

Інтернет на день

интернет на день

Якщо користуєтеся інтернетом нечасто. В такому випадку раціональніше підключити послугу “Оплата в день користування”. Тоді суму абонентської плати одноразово вносити не треба, тому що 2000 МБ не нараховуватися.

Всього за 5 гривень протягом доби послідовно будуть надаватися 5 пакетів по 500 МБ. Як тільки весь обсяг вичерпається, інтернет не припинить функціонувати, до кінця дня знизиться тільки швидкість доступу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector