Тарифний план “Київстар онлайн” – будь завжди на зв’язку

Бути завжди на зв’язку з друзями та рідними, близькими та партнерами дозволяє режим онлайн. Завдяки спеціальним тарифам, розробленим компанією “Київстар”, зв’язок виходить якісним і недорогим.

Опис і переваги Київстар Онлайн

Киевстар онлайн

Перш за все, “Київстар Онлайн” з абонентською платою в розмірі 70 гривень – це інтернет в кількості 2000 мегабайт, які дозволяють користуватися інформаційним, розважальним ресурсом світової мережі. Абоненти, які завантажили додаток “VEON”, отримують додатковий бонус у розмірі 1000 мегабайт щомісяця протягом півріччя.

Тарифний план “Київстар Онлайн” надає привілеї своїм абонентам і дозволяє їм всередині мережі спілкуватися без обмежень. Тобто дзвінки між абонентами “Київстар” не тарифікуються і здійснюються в режимі “Безлім”.

Не залишилися осторонь і інші оператори України – на спілкування в їх мережах відведено 60 хвилин.

Тарифний план цікавий тим, що дозволяє розвиватися, підвищувати ерудицію, спілкуватися в соціальних мережах, завдяки програмам:

 • “Знання без кордонів”;
 • “Соцмережі без обмежень”.

За підключення та користування додатками плата не стягується.

Вартість послуг понад пакету

стоимость киевстар онлайн

Набір телекомунікаційних послуг в тарифі не означає, що клієнт “Київстар” не може користуватися повним спектром продуктів. Може, але за окремою тарифікацією:

 1. Дзвонити співрозмовникам, які віддають перевагу мобільним телефонам стаціонарні, оплачуючи за одну хвилину розмови 1,50.
 2. Спілкуватися з закордонними абонентами – вартість розмови залежить від країни місцеперебування співрозмовника.
 3. Відправляти повідомлення в форматі смс:
  1. на українські номери за 1 гривню 50 повідомлень;
  2. на іноземні – 1 смс-ку за 2,20 гривень.
 4. Ділитися фотографіями та відеофайлами за допомогою ммс:
  1. на території України сплачуючи 1 грошову одиницю за штуку;
  2. за кордон країни – 5 гривень.

Умови використання інтернету

Условия использования интернета

Щоб надані бонуси витрачалися раціонально, слід знати, що термін їх дії становить 30 днів, після чого вони анулюються. Перевірити баланс бонусного трафіку можна, відправивши команду *118#.

Таким же чином можна перевірити залишок мегабайтів, що входить в тариф, тільки цифрова комбінація команди буде така: *112#.

У тому випадку, якщо ресурс тарифного і бонусного трафіку вичерпався, не варто турбуватися – продовжуйте перебувати в режимі онлайн. Тоді автоматично на добу нараховуватися додаткові пакети: 5 по 50 МБ. До речі, їх залишок теж можна перевірити командою: *252#.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector