все в тарифе 4g extra от киевстар

Тарифний план 4G Extra + від Київстар: все що потрібно включено

КиївСтар – це національний український оператор. Популярність компанії серед абонентів, пов’язана з тим, що оператор регулярно вводить в дію нові пакети послуг, що дозволяють використовувати мобільний телефон з максимальною функціональністю.

Сучасні темпи життя, пред’являють до провайдерів бездротового зв’язку, все більше вимог. Тепер, абонентам важливо не тільки цілодобово знаходиться на зв’язку, а й мати якісний і швидкий доступ в інтернет. Саме для таких клієнтів компанії КиївСтар призначений тарифний пакет 4G Extra +.

Кому підійде пакет послуг Kievstar

Кому подойдет тариф

Це тарифний план розроблений спеціально для активних абонентів, які бажають довго спілкується всередині мережі, що мають контакти поза домашньої мережі. А також тих, хто любить відправляти SMS-повідомлення nf проводити багато часу в інтернеті.

Переваги тарифу 4G Екстра +

4G Extra киевстар

Придбання цього пакета послуг, дає доступ до таких опцій:

  • безлімітне спілкування всередині домашньої мережі;
  • 300 пакетних хвилин, для здійснення дзвінків протягом місяця абонентам інших мобільних операторів України. Можливість спілкування, в рамках зазначеного часу, з контактами в Росії, Польщі та Італії;
  • безлімітний інтернет-трафік якості 4G;
  • 300 пакетних СМС-повідомлень абонентам Київстар.

Важливо розуміти, що при будь-якій кількості хвилин спілкування в домашній мережі тарифікація дзвінків проводитися не буде. Те ж саме відноситься до послуг інтернет – абонент отримує необмежену кількість Мб для доступу до всесвітньої мережі.

Вартість та перехід на тариф

оплата и переход на тариф

Щомісячна абонентська плата становить 255 гривень. Крім того клієнтам компанії доведеться заплатити за перевитрату пакетних послуг:

  • починаючи з 301 хвилини, при спілкуванні з абонентами інших мереж, а також дзвінків в Росію, Польщу та Італію, йде посекундна тарифікація. Кожна хвилина коштує 1 гривню;
  • починаючи 301 SMS-повідомлення, кожне додаткове оплачується в сумі 2 гривні.

У момент підключення, абонент повинен мати на рахунку мобільного телефону 225 гривень. Зазначена сума відразу спишеться в день активації послуги. Надалі, відбувається щомісячне списання абонентської плати, рівними частинами.

Для того щоб підключити даний тариф, потрібно скористатися сервісом “Мій Київстар”. Якщо ж ви зараз перебуваєте на передплатній формі, тоді спочатку потрібно зробити міграцію на контракт.

Особливості нарахування пакетних послуг

проверка баланса

Якщо відбулося первинне підключення до 4G Extra + або перехід з іншого тарифного пакета, що обслуговується за принципом передплати, нарахування пакетних хвилин і СМС відбувається відразу, в день активації сервісу.

Якщо відбувається міграція з іншого контрактного тарифу, нарахування пакетних послуг здійснюється з 1-го числа календарного місяця. Варто врахувати, що не невикористані опції не переносяться на наступний місяць. Вони повністю обнуляються о 23:59 останнього дня календарного місяця.

Додаткові опції

дополнительный опции в тарифе

До додаткових послуг, що входять в пакет послуг відноситься:

  • Mobile ID – можливість електронного підпису документів;
  • СІМ-пара. Це означає, що одна SIM-карта від 4G Екстра може перебувати в мобільному телефон, а інша в планшеті або роутері. Повний набір сервісів зберігається на обох сімки.

Крім того абонент отримує доступ до великої бібліотеки фільмів, серіалів. Він може переглядати програми в понад180 каналів. Всі ці доповнення додаються до тарифного плану 4G Extra + на безкоштовній основі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector