Сим-пара Киевстар

Сім пара від Київстар: умови, переваги, вартість послуги

Продукти 2 в 1 дуже затребувані на ринку споживчих послуг. Адже купуючи один, покупець отримує подвоєну можливість. “Київстар” пішов далі у своїх розробках і створив унікальну послугу, коли один телефон отримує дві сім-карти, кожна з яких дублює іншу і збільшує її можливості вдвічі. Складно повірити? Але послуга Сім-Пара доведе.

Опис і переваги

Как пользоваться услугой неактивной SIM

Телефон з двома і навіть з трьома сім-картами – не новина. А ось телефонний пристрій з двома сімки, у яких не тільки номер телефону однаковий, але і набір послуг ідентичний – викликає подив.

Купуючи тарифний план і укладаючи контракт на обслуговування, абонент “Київстар” отримує стартовий пакет “СІМ-пара”. Це два пристрої, які представляють собою інтегральну схему ідентифікації абонента з одним номером, одним паролем.

Основна їхня перевага – незалежність один від одного. Якщо дві карти встановлені на телефон, то під час розмови на одній, інша буде виробляти з’єднання з інтернетом або месенджерами. Другу сім-карту можна встановити не в телефон, а інший пристрій: модем, планшет або в автосигналізацію, яка пов’язана з мобільним.

І головне, дві сімки мають один особовий рахунок. Це полегшує користувачеві завдання поповнення: гроші кладуться на один рахунок, а потрапляють на дві сім-карти.

Тарифікація

сим пара

Вартість опції визначається для кожного тарифного плану окремо. І розбіг цін в гривнях дуже істотний, так для:

  • тарифу “Абсолютний Необмежений” становить 0;
  • “Київстар дзвінки 50” – 25;
  • лінійки “Все”, “Безлім” – 50;
  • тарифів: “Київстар 4G” Преміум і Бізнес, “Безлім” Голд і Платинум – 200.

Не тільки абонентська плата залежить від обраного тарифу, а й підключення: в обраних тарифах воно безкоштовне, а в інших знімається одноразово 53,13 гривень.

Якщо абонент вирішив відключити послугу, плата буде знята з рахунку в повному обсязі, але не одним платежем, а частинами протягом місяця.

Як працює Sim-Пара

как работает

З точки зору зв’язку, завжди одна з двох карт буде активною, а інша пасивної:

  • активна діє на прийом дзвінків і повідомлень;
  • пасивна на передачу поза.

Будь-яка з двох карт може перебувати в будь-якому стані:

  • переведення в активну першої карти здійснюється за допомогою команди *107*1#. В цей час додаткова мимовільно стає пасивною.
  • переведення в активну фазу другої карти проводиться набором знаковою комбінацією *107*2#. Основна відразу переходить в пасивний режим.

оплата услуги

Поміняти формат кожної з двох карток з одного стан на інше або навпаки можна командою *108#. Але потрібно пам’ятати, що завжди вони знаходяться в протилежній позиції. Стан картки впливає на вхідні операції, які виходять здійснюються з будь-якого модуля.

Якщо буде втрачена одна з карт або втрачений телефон і потрібно блокування номера, то одночасно будуть припинені обидві сімки.

Сервіси навігаційні будуть функціонувати на тій карті, яка в даний момент є активною. А ось опції “Мобільний менеджер”, “Статична IP адреса”, “D-jingle”, “Мобільний пульт” і “Хто дзвонив” можуть не працювати належним чином.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector