Site icon Mobtarify

Послуга “Повідомити мене” від Київстар. Зв’язок з абонентами завжди

кто звонил киевстар

У нинішній час технологій, як не дивно, додзвониться потрібного абонента буває складно. Немає мережі, перевантажена мережа, абонент розмовляє або просто відключив телефон – це основні причини. Але дзвонити кожні 10 хвилин і відволікатися – немає часу. А дізнатися, коли абонент буде на зв’язку – потрібно. Тому оператор Київстар надає своїм клієнтам абсолютно безкоштовну функцію “Повідомити мене”, яка через SMS-повідомлення повідомляє про те, що особа є доступною для дзвінка. І йому можна подзвонити.

Абонент отримає смс-ку коли:

Як скористатися

Підключення послуги відбувається автоматично для всіх клієнтів Київстар. Тому будь-яких додаткових налаштувань не потрібно.

Але, Ви можете управляти послугою через:

Після виконання заявки, Ви отримаєте про це повідомлення.

Додаткові функції

Послуга “Повідомити мене” має кілька додаткових опцій, які зможуть полегшити Ваше життя в плані дзвінків. Такі як:

Опція “Денний режим” контролює приходять СМС-повідомлення, а саме – час. Якщо підключена дана функція Ви зможете встановити тимчасові рамки з 7.00 ранку до 23.00 вечора. Всі повідомлення, які приходили в нічний час, стануть доступні з 7.00

Щоб керувати опцією наберіть безкоштовний номер 477*711. Або через систему самообслуговування “Мій Київстар”. Або можна скористатися запитом:

Функція “Лінія доступна” – дуже корисна з тієї причини, що якщо абонент, якому Ви телефонували, розмовляє, то Ви отримаєте повідомлення про закінчення розмови. І зможете передзвонити. Управляти функцією можна:

Опція “Повідомити про мене” – повідомляє всіх тих, що дзвонили Вам абонентів про те, що Ви знову в мережі. І позбавляє Вас від передзвону на номери, які додзвонилися Вам.

Для управління скористайтеся наступним набором запитів і дзвінків:

Exit mobile version