пополнить счет киевстар

Способи поповнення мобільного рахунку Київстар

Здійснити поповнення балансу на телефоні можна декількома способами. Один з яких завоює Вашу довіру своєю зручністю та простотою. Виберіть зручний спосіб, яким зможете без проблем поповнити рахунок.

Види поповнення

Є кілька варіантів:

  1. Зателефонувати на безкоштовний номер 899.
  2. Через комбінацію *134#.
  3. Банкомати або термінали самообслуговування.
  4. За допомогою програми “Мій Київстар”.
  5. І останній варіант – скретч-карта, яку можна придбати в будь-якому магазині або точці продажу.

Пополнить Киевстар

Поповнити рахунок через Голосове меню

Щоб скористатися голосовими підказками для поповнення рахунку, зателефонуйте по короткому номеру 899. Де слідуючи вказівкам меню, і ввівши дані платіжної карти – внесете на рахунок необхідну суму. Яка дозволить оновити пакет послуг і користуватися послугами Київстару.

Важливо! Ніякі гроші за дзвінок на номер 899 – не стягується.

Поповнити через web-сайт

Процедура поповнення балансу через сайт Київстару – набагато простіше. Вкажіть особистий номер або особовий рахунок для внесення оплати. А так же реквізити платіжної картки. Зарахування коштів на рахунок відбувається протягом пари хвилин. Всі дані про Вашу карті – захищені. Оплата відбувається через систему Портмоне. з цього ви зможете зберегти раніше внесені дані, для подальшого зручності.

Пополнение через сайт

Поповнити через USSD-меню

Через просту USSD-команду можна поповнити не тільки мобільний рахунок, а й заплатити через інтернет. Абоненту необхідно зареєструвати свою карту через запит *134#.

Щоб поповнити рахунок або оплатити послугу, наберіть запит на своєму телефоні та дотримуюся текстовим підказкам, вкажіть реквізити для оплати. Після підтвердить оплату за допомогою пароля, який прийде на Ваш телефон.

Скретч-карта

Карту для поповнення балансу можна придбати в будь-якому магазині мережі Київстар або в точках продажу. І купити відразу карту на необхідну суму.

Важливо! Компанія Kievstar має право регулювати роздрібну ціну в точках продажу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector