Пин код Киевстар

Захист sim-карти оператора Київстар. Введення PIN і PUK кодів

При купівлі стартового пакета будь-якого тарифного плану від компанії “Київстар” або вручення його в якості подарунка за участю в акції, до нього неодмінно додається вкладиш зі спеціальною інформацією – кодами: PIN, PIN2, PUK, PUK2. При цьому міститься рекомендація про необхідність їх запам’ятати, а інформацію не розголошувати. Що ж це за секретні шифри і які можливості вони відкривають – розберемося.

Захист інтересів абонента через Пін код Київстар

пин коды от киевстара

Перший важливий компонент захисту – PIN код. Він стоїть на сторожі сім-карти та не допускає несанкціонований доступ до неї. Саме цей ідентифікатор потрібно ввести при включенні мобільного пристрою.

Пам’ятати чотиризначну композицію доступу необхідно тому, що при трьох невірних спробах введення PIN блокується і ввести його не представляє можливості. Обмеження необхідні, щоб шахраї не змогли підібрати цифрову комбінацію і скористатися базою даних пристрою і його балансом.

Але втрата інформація не означає, що телефон не можна розблокувати. Саме для цього існує параметр PUK – Personal unbloking key, тобто персональний ключ розблокування. Саме він здатний розблокувати PIN. Тут стане в пригоді заповітний вкладиш, на якому і розміщена важлива інформація.

PUN код можна вводити 10 разів. Якщо з якоїсь причини ввести вірний параметр не вдалося – сім-карта буде безповоротно втрачена. Вихід – покупка нового пакета або заміна сім карти в офісі продажів “Київстар”.

Дезактивація захисту

Деактивация защиты

Користувачеві дано право знехтувати заходами безпеки, просто дезактивувати їх. Мобільний буде завантажуватися без необхідності введення паролів і секретних систем знаків. Це для того, щоб полегшити роботу з пристроєм для користувача. Але в разі втрати телефону вся інформація особистого характеру стане доступна тому, хто знайде: контакти, листування, фотографії та відео.

Додатковий захист

Відповідальний клієнт “Київстар” подбає про те, щоб посилити захист власного мобільного, тим більше, що в фінансовому плані це буде необтяжливо – безкоштовно встановити додатковий пароль на телефон. Придуманий самостійно пароль буде вводитися паралельно з PIN кодом при включенні мобільного.

Висновки

Слід подбати про те, щоб запам’ятати або зберегти інформацію, а саме Пін код Київстар, отриманої при купівлі будь-якого стартового пакета від “Київстар”. PIN-код – непросте чотиризначна композиція, а призначена для отримання доступу до сім-карті та захищає її від несанкціонованого злому.

Якщо ж ви все-таки його втратили, то зможете відновити через гарячу лінію або додаток “Мій Київстар”.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector