проверить счет на Киевстар

Як перевірити баланс на Київстарі: мобільного та домашнього інтернету

Контроль стану балансу, є дуже важливим для будь-якої людини, особливо для тих хто любить підключати різні послуги. Для цього компанія Київстар розробила різні варіанти перевірки рахунку. Вам залишається тільки вибрати найбільш підходящий для вас і перевірити баланс Київстар.

Перевірка мобільного рахунку

проверить счет на телефоне

Коли потрібно перевірити скільки грошей у вас залишилося на рахунку, ви можете скористатися одним із запропонованих способів, розглянемо всі більш детально.

  1. Звернутися на гарячу лінію – для цього способу досить подзвонити на номер 444 або 455 з мобільного. Однак даний метод можна застосовувати тільки для тих, хто перебувати на території України. Ті ж хто зараз перебуває в Роумінгу, скористатися даним методом не зможуть.
  2. Використовуючи сервіс самообслуговування – “Мій Київстар”. Даний спосіб доступний в будь-якій точці світу, при наявності підключення до мережі інтернет. Щоб побачити поточний баланс, досить увійти в систему і перейти в розділ “Огляд”. Після чого, ви побачите всю необхідну інформацію.
  3. Найпростіший спосіб, яким можна скористатися де завгодно – USSD-запит. Просто наберіть на телефоні – *111# і зробіть виклик. На екрані буде відображена інформація про стан рахунку та терміну дії номера телефону.

Даними способами зможуть скористатися всі кому завгодно, який найбільше підійде вам, вибирайте.

Перевірити Баланс Київстар – домашній інтернет

Проверить счет домашнего интернета

Користувачі яке використовують послугу “Домашній інтернет” від Київстар можуть скористатися такі способами:

  1. “Мій Київстар” – Після входу в систему перейдіть в розділ “Огляд”, де буде відображена потрібна інформація.
  2. Зателефонувати оператору даної послуги. Це можна зробити за наступними номерами: 460 і 0800-300-460. У голосовому меню виберіть пункт “Огляд”. Після чого, голосовий помічник підкаже поточний стан вашого рахунку.
  3. USSD-команда – *460#. Однак цим способом можуть скористатися тільки абоненти, які користуються мобільним зв’язку Київстар. Так само даний телефон повинен бути прив’язаний, як контрактний, в системі самообслуговування “Мій Київстар”. Абонентам інших операторів України, цей спосіб недоступний. Крім цього, ви зможете побачити як стан основного рахунку, так і бонусного. Ті хто скористався послугою “Тиждень довіри” зможуть переглянути час, до якого вона діє.

Якщо у Вас підключено кілька договорів, до одного номеру, то вся інформація по ньому буде доступна тільки в особистому кабінеті, оскільки висновок інформації через USSD-запит, обмежена 160 символами.

Як бачите, всі способи досить прості та самі по собі досить швидкі. Яким скористатися, вирішуйте самі. Всі вони, крім дзвінка оператору, доступні як на території України так і за її межами.

Якщо Ви відчуваєте будь-які труднощі, задайте питання в коментарях і ми з радістю вам допоможемо в їх вирішенні.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector