Перевод денег Киевстар

Як користуватися послугою “Переказ коштів” від Київстар? Поповнення балансу іншим мобільним операторам

Поняття фінансової взаємодопомоги в рамках сім’ї, в колі друзів діє і при використанні послуг стільникового зв’язку. Не потрібно переживати, що близькі можуть виявитися з нульовим балансом, знаючи, що оператор “Київстар” запровадив послугу “Переказ коштів”.

Опис

перевод средств киевстар

Послуга “Переказ коштів” – можливість перекинути гроші зі свого телефону на мобільний рахунок будь-якого абонента “Київстар” і клієнтів наступних провайдерів: МТС, Інтертелеком, Life, 3Моб, PeopleNet.

Причина переказу може бути будь-яка:

 • в абонента немає можливості самостійно поповнити баланс у зв’язку з відсутністю грошей або технічних пристроїв;
 • близька людина перебуває за кордоном і не володіє інформацією яким чином можна поповнити свій рахунок;
 • ви вирішили взяти на себе витрати по забезпеченню мобільним зв’язком членів своєї сім’ї;
 • необхідно переказати гроші на телефон співробітнику, що перебуває у відрядженні у віддаленій місцевості.

Вартість однієї транзакції становить 3 гривні з урахуванням всіх зборів. Підключення до тарифу “Професіонал” користуються послугою безкоштовно.

Хто може користуватися

Кто может пользоваться переводом денег

Варто враховувати, що допомогти можна тільки клієнтам “Київстар”, які уклали договір з компанією на умовах передоплати. Контрактні абоненти позбавлені цього привілею.

На жаль, опція доступна для використання тільки після того, як абонент витратить з особового рахунку не менше 40 гривень з часу активації пакета послуг. Як тільки сума витрат досягне бажаної цифри, необхідно:

 • почекати два дні;
 • отримати смс з інформацією про те, що можна переказувати гроші.

Це має відношення і до тих користувачам, які відновлювали термін дії сім-карти.

Обмеження

ограничения на переводы

“Київстар” надав широкі повноваження своїм клієнтам для того, щоб вони самостійно приймали рішення про перерахування грошей іншим людям. Але існують обмеження, знання про які позбавлять від попадання в незручну ситуацію:

Надіслати можна за одну операцію гривень:

 • мінімум 1;
 • максимум 200;
 • власникам тарифу “Професіонал” – 2997.

Протягом місяця можна перевести на рахунки різних абонентів до 10 000 грошових одиниць.

Після того, як проведений переказ на рахунку відправника повинно залишитися не менше трьох гривень. Перевірити рахунок можна до і після операції, відправивши запит *111#.

Кількість операцій переказу не регламентовано. А ось отримати протягом дня можна тільки 10 переказів від різних користувачів.

Користуватися просто

как пользоваться услугой

Якщо є бажання або виникла необхідність здійснити переказ, необхідно взяти в руки телефон і набрати комбінацію знаків і символів: * 124 * СУМА ПЕРЕКЛАДУ * 380VVVVVVVVV #, де:

 • 124 – код операції переказу;
 • СУМА ПЕРЕКАЗУ – зазначення кількості переказуваних коштів;
 • 380 – код України;
 • VVVVVVVVV – номер телефону абонента, якому здійснюється переказ.

Як тільки буде проведений набір і натиснута кнопка “Виклик”, відправник отримає повідомлення про те, що на вказаний номер здійснюється переказ визначеної суми. Після того, як гроші потраплять на рахунок адресата, відправник отримає смс з вдячністю за поповнення. Одержувач також отримає повідомлення, що якась особа переказала йому гроші.

У тому випадку, якщо сума переказу перевищує 21 гривню, необхідно буде підтвердити платіж в ручному режимі. Підтвердження платежу має на увазі можливість відмовитися від операції.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector