Как посмотреть свой номер

Як швидко переглянути свій номер на Київстар

У світі, де нас оточує маса інформації, безліч цифр – ми намагаємося запам’ятати все: день народження начальника, телефон поштового відділення, вартість тарифного плану, але забуваємо дуже важливе зведення – номер власного мобільного. І в момент, коли потрібно його повідомити, а потрібно він дуже часто, впадаємо в ступор. Компанія “Київстар” подбала про комфортну можливості завдяки якій можна швидко дізнатися свій номер.

Методи результативні, але неефективні

как узнать свой номер

Дзвінок через телефон

Найзвичніший спосіб дізнатися свій номер – зателефонувати на інший телефон і по вхідному дзвінку дізнатися свій власний. Проблема може виникнути з наявністю іншого абонента поруч, при тому, що у нього повинен бути з собою заряджений телефон. І ще, цей спосіб можливий тільки тоді, коли на рахунку абонента є грошові кошти.

“Київстар” у разі нульового балансу пропонує послугу “Передзвони мені”. Тоді потрібне значення відіб’ється в смс-запиті, надісланому іншому абоненту. Скористатися цим способом можна, якщо користувач володіє достатнім ресурсом часу.

Звернення в техпідтримку

позвонить в техподдержку

Номер клієнта “Київстар” при дзвінку фахівця техпідтримки автоматично ідентифікується. Тому зателефонувавши, можна поставити питання оператору та отримати відповідь. Якщо лінія не буде зайнята, то потрібну інформацію можна дізнатися швидко.

Зв’язатися з оператором “Київстар” можна з мобільного телефону, підключеного до мережі, набравши 466. Перебуваючи в роумінгу легко скористатися сервісом “Довідка Київстар”, відправивши команду: *105*466#.

Через систему “Мій Київстар”

Особистий зареєстрований кабінет на офіційному сайті “Київстар”, що знаходиться за адресою в інтернеті: kyivstar.ua дозволить отримати практично всю інформацію, що стосується мобільного зв’язку, включаючи послідовність знаків мобільного. Для використання даного способу необхідний доступ у всесвітню мережу.

Дізнатися свій номер – швидкий спосіб

отправить ussd запрос

Маючи заряджений мобільний телефон, навіть з недостатньою кількістю коштів на рахунку, можна швидко подивитися номер, скориставшись короткою командою. Код USSD-команди *161#.

Відправлення відбувається наступним чином:

  • абонент набирає знакову композицію на клавіатурі телефону;
  • натискає кнопку виклику.

У відповідь отримує спливаюче повідомлення на екрані з номером телефону. Саме таким способом можна подивитися власний номер.

Запам’ятайте – *161#. Відправку можна здійснювати безкоштовно скільки завгодно раз і незалежно від часу доби. Головне, щоб був хороший сигнал мережі.

Послуга доступна для всіх абонентів “Київстар” на території України.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector