удержание и ожидание вызова киевстар

Очікування виклику і Конференц-зв’язок. Що це та як працює

Якщо Ви розмовляєте по телефону, а Вам дзвонять на другу лінію? Що робити? Можна утримати попередній виклик і відповісти. Або об’єднати розмову (якщо це доречно), і продовжити спілкування відразу з декількома людьми. Для цього варто скористатися послугами від Kievstar “Утримання та очікування виклику”.

Як зрозуміти, що дзвонять під час розмови? Просто. Ви почуєте серію коротких “піку” гудків. А що робити з другим викликом вирішувати Вам.

Переваги

киевстар конференц связь

Плюс один, але значний! Ви зможете стежити за вхідними дзвінками та не пропустити важливий. А в разі конференц-зв’язку, є можливість зателефонувати відразу 2-3 абонентам (включаючи інших операторів України) і влаштувати “голосову вечірку”.

Можливості

Якщо виклик на утриманні, після закінчення розмови на другій лінії, ви зможете продовжити попередній дзвінок.

Як встановити очікування виклику

Будь-яких установок не потрібно. Всі інструкції по утриманню виклику або створення бесіди через конференц-зв’язок вказані в паперовій інструкції до Вашого смартфону. Або в налаштуваннях телефону.

очікування виклику киевстар

Як підключити

Для активації послуги “Очікування виклику” досить відправити запит на короткий номер – *43#. А для деактивації наберіть – #43#.

А ось для все абонентів на контрактній основі послуга надається автоматично.

Якщо ж з якоїсь причини опція для у вас не підключилася автоматично, зверніться на гарячу лінію, або онлайн-консультанту Київстару.

Утримання та очікування виклику – вартість

Послуга надається безкоштовно. Як і утримання виклику і відповідь на вхідний дзвінок.

А ось, якщо Ви користуєтеся конференц-зв’язком і додаєте учасників до бесіди – плата за хвилини стягуватиметься згідно з Вашим тарифом.

Якщо ж Вас додали в бесіду, а не Ви, то для Вас виклик безкоштовний.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector