Киевстар услуга Маячок

Послуга Маячок від Київстар: опис, підключення, відключення і вартість

Занепокоєння за рідних – природна реакція. Але постійні дзвінки на телефон з питанням: “Де ти?”, Не тільки набридають, але і не дають дітям спокійно вчитися, а дорослим виконувати свої посадові обов’язки. Послуга з яскравою назвою “Маячок” покликана вирішити подібні проблеми.

Маячок від Київстар

описание услуги

Виходячи з термінології слова зрозуміло, що маячок – орієнтир, покажчик місця розташування об’єкта. Послуга “Маячок” від “Київстар” дозволяє дізнатися, де в даний конкретний момент знаходиться абонент, при цьому не турбуючи його. Інформацію про місце знаходження можна отримати у вигляді:

  • текстового повідомлення із зазначенням назви міста, вулиці, станції метро, ​​з посиланням для можливості перегляду на мапі;
  • мультимедійного зображення віртуальної мапив трьох масштабах, на якій шуканий об’єкт буде відзначений зеленим кольором.

Точність визначення місця розташування залежить від виду місцевості та кількості приймально-передавальних комплексів. Середня похибка може бути в межах 500 метрів.

Для чого створена

Роуминг

В першу чергу ця послуга важлива при контролі за пересуванням дітей. Для бізнесу незамінна – завжди будете знати, де знаходяться ваші співробітники. В офісі та раціонально вони використовують робочий час.

Використання

Для функціонування послуги “Маячок” необхідно зробити кілька дій:

  1. Створити список який може складатися до 10 номерів, які є клієнтами Київстар, місце розташування яких вас цікавить. Моніторити пересування можна тільки тих абонентів, які зараховані до списку “Членів сім’ї”.
  2. Дати кожному кандидату індивідуальне ім’я.
  3. Отримати дозвіл від кожного учасника списку відстеження.
  4. У разі отримання відмови – видалити номер телефону з переліку.

Чи можна зробити контроль таємним

Отслеживание по маячку

Дуже важлива умова використання опції “Маячок” – той, за ким збираються стежити неодмінно повинен дати згоду, відправивши на запит позитивну відповідь зі свого телефону.

Занести номера телефонів дітей просто, взявши в руки власний і влаштування дитини – самостійно відправити смс із запитом на визначення місцеперебування і набрати у відповідь повідомлення з текстом “ТАК”. Таку ж маніпуляцію можна зробити з телефоном старого члена сім’ї, виявляючи про нього турботу.

Якщо подружжю нічого один від одного приховувати, вони з радістю обмінюються смс-ками та будуть знати хто і де знаходиться.

маячок для корпоративных клиентов

У корпоративних інтересах можна розраховувати, що всі співробітники дадуть згоду, щоб керівництво контролювало їх переміщення.

Можна спробувати заволодіти телефонним пристроєм особи незацікавленого в стеженні та включити його в список “членів сім’ї”.

Але слід знати! Що все таємне рано чи пізно стає явним. Щомісяця об’єктів відстеження приходить повідомлення з зазначенням всіх телефонних номерів, яким надано згоду для відстеження.

Вартість послуги Маячок

Вартість одного запиту в будь-якому форматі 2,13 гривні. Для тих, хто вважає за краще відносини з “Київстар” за передоплатою нараховується 4 запити в день, включених в пакет послуг.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector