кредит доверия в киевстар

Кредит довіри для контрактних клієнтів Київстар

Компанія Київстар завжди йде назустріч своїм клієнтам, розуміючи, що складна фінансова ситуація може торкнутися кожного. І тому не залишає без мобільного зв’язку постійних і нових користувачів, навіть тоді, коли у них немає грошей на рахунку. Що таке “Кредит довіри” і як скористатися цією програмою – розповімо.

Опис послуги

доверие от киевстар

Почнемо з термінології та розберемо, що означає у звичайному житті досить поширена фраза “Кредит довіри”. Це перш за все початкове добре ставлення і впевненість в тому, що наданий шанс буде використаний за призначенням, а боргові зобов’язання будуть виконані в повному обсязі.

В рамках пропозиції від Київстар, програма “Кредит довіри” означає, що всі нові абоненти, які є фізичними особами та які підписали власноруч договір на обслуговування, отримують можливість користуватися всіма послугами в повному обсязі, навіть якщо:

  • скінчилися гроші на рахунку;
  • абонентська плата не була списана в термін.

Сума наданих коштів не буде перевищувати щомісячну абонплату. Така перевага пропонується новим абонентам контрактникам.

Діє спеціальна пропозиція два місяці.

доверие

Після закінчення двох місяців абоненту присвоюється інший статус і надається право:

  1. Стати учасником програми “Відстрочка платежу”, щоб оплачувати зв’язок після фактичного використання послуг. В автоматичному режимі встановлюється розмір кредитного ліміту рівний ста відсоткам від суми середньомісячних витрат на послуги зв’язку за останні 4 місяці. В індивідуальному порядку можна запросити ліміт від 10 до 300 відсотків – до 20000 гривень.
    1. Термін погашення заборгованості – 19 число наступного місяця. Підключення проводиться дзвінком за номером 466*35.
  2. Скористатися послугою «Екстра гроші” і відправити заявку на поповнення бонусного рахунку на суму від 15 до 250 гривень. Позикові кошти можна використовувати на будь-які послуги мобільного зв’язку, в тому числі під час перебування в роумінгу.

Щоб підключити послугу, потрібно відправити безкоштовний USSD-запит у форматі *117#. У такому випадку система автоматично нарахує максимально можливу суму коштів. Відправивши команду *117*250#, можна претендувати на отримання в борг 250 гривень без комісії на бонусний рахунок.

Вартість підключення

доверительный кредит киевстар

Послуга надається безкоштовно. Всі нові абоненти, які уклали письмовий договір співпраці з Київстар, автоматично підключаються до програми. Тобто отримують кредит довіри, який дорівнює сумі місячної абонентської плати.

Тарифікація

Плата ні за підключення, ні за користування не стягується. Одна умова – відразу після укладення договору на обслуговування, абонент вносить на баланс свого телефону суму, рівну розміру абонентської плати за перший місяць користування підключеним тарифів.

Борг стягується автоматично при надходженні коштів на рахунок.

Зверніть увагу! Скористатись опцією можуть тільки нові клієнти, які підключені на контрактній основі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector