мир на связи с киевстар украина

Залишайся на зв’язку в подорожах з послугою від Київстар “Світ на зв’язку”

КиївСтар – це одна з найбільших компаній, що надають послуги зв’язку на території України. Основна особливість оператора – різноманітність тарифних планів і послуг для різних сегментів споживачів.

Сервіс “Світ на зв’язку” – призначений для абонентів здійснюють багато дзвінків за межі країни. У чому його вигода, дізнаємося далі.

Особливості послуги

всегда на связи

Пакет опцій “Світ на зв’язку” підходить тим клієнтам компанії, які потребують постійного телефонного спілкування з абонентами, що знаходяться за кордоном. Дозволить обговорити основні позитивні сторони цього набору послуг:

 1. 50 пільгових хвилин за вартістю 20 грн з першої зони.
 2. 10 пільгових хвилин за вартістю 10 грн по другій зоні.
 3. Кожна понадпакетних хвилина тарифікується в розмірі 5 грн.

Тобто пакет “Світ на зв’язку” дозволяє спілкуватися з рідними та близькими, що знаходяться закордоном України за 0,40 грн у хвилину, якщо дзвінки здійснюються в країни входять в список тарифної зони. У всі інші держави, тарифікація відбувається згідно з розцінками за дзвінки в міжнародному напрямку.

Як підключити Світ на зв’язку

подключение услуги

Послуга доступна для всіх абонентів компанії Київстар, які перебувають в тарифних планах з передоплатою. Виняток становлять абоненти, які мають пакети:

 • “Професіонал”;
 • “Світ на зв’язку”;
 • “Z-тариф 2017”;
 • “Z-тариф”;
 • “КиївСтар Все разом Z”;
 • “Дайте Ще!”;
 • “Максимальний Безлім 400 2018”.

Також не вийде підключити сервіс клієнтам, які користуються програмою “Будь-які країни”. Всі інші абоненти компанії можуть підключити програму, скориставшись одним із таких способів:

 1. Дзвінок в call-центр на номер 222.
 2. Набір корисної комбінації клавіш – “зірочка” 568 “решітка” і кнопка виклику.
 3. Безпосередньо на офіційному сайті компанії. Для цього достатньо натиснути кнопку “Підключити зараз”. У віконці внести номер телефону і далі піти підказкам.

підключити Світ на зв'язку киевстар

Для того щоб підключити сервіс, на телефоні має бути достатня кількість грошових коштів для зняття передоплати.

Скільки коштує пакет

Вартість підключення послуги – 30 грн. Кількість наданих на день пакетних хвилин відрізняться в залежності від країни, в яку передбачається робити дзвінки.

Зверніть увагу, що за все хвилини понад пакет плата стягуватися починаючи з першої секунди розмови.

Як перевірити залишок пакетних хвилин

Для того щоб розмови з рідними та близькими, що знаходяться за кордоном не стали істотними обтяженням для бюджету, важливо стежити за залишком пакетних хвилин. Зробити це просто. Потрібно набрати комбінацію клавіш – “Зірочка” 253 “решітка” і клавіша зателефонувати.

Важливо розуміти, що не використані пакетні хвилини в кінці дня згоряють (термін дії пакета до 23:59 дня підключення).

Як відключити “Світ на зв’язку”

отключить услугу Світ на зв'язку

Якщо пакет “Світ на зв’язку” не потрібен його важливо відключити. Інакше плата за його використання буде стягуватися автоматично. Для цього слід скористатися простою комбінацією клавіш – “зірочка” 568 “зірочка” 0 “решітка” і клавіша “виклик”. Також можна скористатися:

 • дзвінком на короткий номер 222.
 • онлайн-відмовою від використання сервісу в системі “Мій Київстар”.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector