Доверенное лицо киевстар

Київстар як додати довірену особу для управління своїм номером

Бути головою сім’ї – це перш за все бути відповідальним за добробут кожного її члена. А сьогодні не можна уявити повний добробут, без наявності грошей на балансі мобільного телефону. Саме тому стільниковий оператор Київстар розробив послугу Довірена особа, яка допоможе всьому сімейству бути на зв’язку, завдяки турботі особи, яка взяла на себе довірчу відповідальність.

Опис послуги

группа доверенных лиц

Призначення послуги в тому, що вона дозволяє абонентам компанії Київстар:

 • дізнаватися про кількість коштів на балансі телефонів інших абонентів;
 • поповнювати в будь-який час рахунок іншого абонента зі свого власного.

Спеціально активувати послугу не потрібно. Але особа, яка бажає виступати в якості довіреної, має отримати дозвіл у формі смс-повідомлення від абонента, рахунок якого воно навмисно контролювати та поповнювати.

Покроково порядок дій виглядає наступним чином:

 1. Абонент, який претендує на звання довіреної особи, відправляє зі свого телефону USSD-запит у форматі: 113 КОД ОПЕРАТОРА + НОМЕР ТЕЛЕФОНУ Довірителя.
 2. Довіритель отримує повідомлення про бажання іншого абонента отримувати інформацію про стан його рахунку і:
  1. при наданні дозволу, відправляє у відповідь USSD-команду в форматі: 1131 Отримати * КОД ОПЕРАТОРА + НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ДОВІРЕНОЇ ОСОБИ;
  2. не бажаючи давати дозвіл – просто ігнорує отримане повідомлення.
 3. У разі схвалення з боку перевіряється, довірена особа отримує два смс-повідомлення з: дозволом;
  1. інформацією про залишок коштів на певну дату і час.

Проявляючи турботу про близьких, відразу після отримання інформації про недостатню кількість коштів на їх рахунку, можна зробити їх поповнення.

Київстар обмежив кількість абонентів, рахунки яких можна контролювати, цифрою 10. Тобто, один абонент може моніторити баланси 10 осіб і його баланс можуть моніторити 10 осіб, які є абонентами Київстар.

Вартість підключення

управление номером

Підключення, як такого, не передбачено. Тобто, щоб почати користуватися послугою – платити не треба. А також безкоштовними є:

 • отримання дозволу;
 • відключення послуги.

Тарифікація

Гроші в кількості 0,05 гривень (з урахуванням ПДВ) будуть зніматися з рахунку тільки в момент відправки USSD-запиту, спрямованого з метою перевірити стан рахунку іншого абонента.

Крім того, додатково буде утримуватися збір до Пенсійного фонду країни, рівний 7,5 відсоткам від вартості послуги.

Абонент, який є користувачем послуги, може відправляти запити на перевірку рахунку своїх підопічних необмежену кількість разів.

Хто може скористатися послугою

воспользоваться услугами

Послугою Довірена особа може користуватися всі абоненти Київстар, незалежно від форми обслуговування, на:

 • передплаті;
 • контакті.

А ось новий безкоштовний функціонал – автоматичне інформування через смс-повідомлення про жалюгідний стан основного рахунку іншого абонента Київстар, доступний тільки абонентам, що знаходяться на передплаті.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector