Киевстар 4G Business VIP

Київстар 4G Business VIP: опис, вартість і що входить в тариф

Кожен вибирає по собі, в тому числі і тарифний план. І якщо є бажання, і особливо можливості, то чому б не скористатися персональними привілеями та пільгами особливого статусу. Саме це пропонує тарифний план – 4G Business VIP, спеціально створений для вимогливих клієнтів.

Опис тарифу Київстар 4G Business VIP

детали Киевстар 4G Business VIP

“Київстар 4G Business VIP” – простір, який вміщує в себе: інтернет, мобільний зв’язок, високотехнологічний офіс і цікаве дозвілля. За високу якість і численні ресурси необхідно платити, тому підключення до унікального тарифу на контрактній основі обійдеться в 1000 гривень.

Перш за все необхідно відзначити, що, як і у всій лінійки продукції “Київстар 4G” інтернет і дзвінки абонентам всередині мережі функціонують по системі “Безлім”, тобто без обмежень у кількості та якості.

Крім цього, до складу пакета входять:

  1. 4000 хвилин на організацію переговорів зі співробітниками та партнерами, номери телефонів яких належать іншим мобільним операторам. Включаючи стаціонарні телефони на території України.
  2. 100 хвилин на вихідні дзвінки в будь-яку країну світу.
  3. 4000 смс зможуть надати важливу інформацію в текстовому варіанті, не турбуючи дзвінком ні  оточення, ні адресата.

Послуги без додаткової плати

бесплатные услуги киевстар

Володар тарифу зможе скористатися додатками, які входять до складу тарифу автоматично без стягнення додаткової плати:

  1. Kyivstar Go TV з широкими дозвільними та просвітницькими можливостями.
  2. Київстар Футбол, який пропагує спорт.
  3. Microsoft Office 365 – повноцінний офіс в мобільному пристрої.

До того ж, вручається друга сім-карта для інтернету з тим же номером. Власник вправі розпоряджатися – вставити в інший пристрій або передати комусь.

Чи складно підключити

как подключиться к тарифу

Хочете стати клієнтом “Київстар” – купіть пакет послуг. Не турбуйтеся про те, що можете пропустити важливі дзвінки на колишній номер. Безкоштовна послуга “Комфортний перехід” подбає про те щоб всі дізналися про зміну номера вашого мобільного телефону.

Абоненти національного оператора, які обслуговуються в рамках передплаченого зв’язку можуть перейти на тариф через опцію “Міграція”, звернувшись з документами в офіс продажів. Обслуговуються на договорі простіше всіх, достатньо:

  • зателефонувати за телефоном 477*1;
  • клікнувши на зміну тарифу в системі самообслуговування “Мій Київстар”.

Як знімається плата

Активація тарифу після підключення відбувається при наявності на рахунку повної суми оплати за обслуговування. З другого місяця нарахування відбувається кожен день рівними частинами пропорційно кількості днів в поточному місяці. В іншому, оплата послуг стандартна.

Користуйтеся всіма перевагами даного тарифу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector