Київстар 4G Business: опис і основні можливості тарифу

Не тільки про приватних користувачів подбали розробники лінійки “Київстар 4G”, але й про представників бізнесу. Створили унікальний продукт, який вирішує всі завдання, пов’язані зі зв’язком: безмежний інтернет-трафік, здатний перетворити роботу в задоволення, все це ви знайдете в тарифі 4G Business.

Опис тарифу 4G Business

4G Business для бизнеса

“Київстар 4G Business” – повноцінний функціонал для організації роботи маленького офісу або адміністративного корпусу серйозної організації:

 1. Безлімітний інтернет дозволить здійснити зв’язок з будь-якої точки земної кулі та отримати оперативно будь-яку інформацію.
 2. Команда працівників, підключившись до одного тарифу, може безмежно спілкуватися всередині мережі, вирішуючи завдання швидко і якісно.
 3. З огляду на, що на дзвінки абонентам в іншій мережі та стаціонарні по Україні відведено 2000 хвилин, можна проводити переговори та навіть телефонні конференції.
 4. Іноді достатньо відправити смс, щоб не турбувати партнера дзвінком або передати важливу інформацію колезі. 2000 коротких повідомлень більш, ніж достатньо.
 5. Зателефонувати за кордон без додаткової плати дозволяють 50 хвилин, призначені для цієї мети.

Вартість пакета послуг з безліччю ефективних опцій і бонусів становить 750 гривень за місяць використання.

Додаткові безкоштовні послуги

уйма преимуществ

З тарифом “Київстар 4G Business” компанія отримує надійно захищений пакет “Microsoft Office 365” з сучасними можливостями. Ви зможете:

 • створювати та редагувати документи;
 • робити презентації;
 • проводити онлайн наради в Skype;
 • складати аналітичні графіки;
 • вести ділову переписку.

А у вільний час всією командою дружно знайомитися з кіноновинками та вболівати за національну футбольну команду, завдяки тому, що до складу пакета послуг додатків входять:

 • Київстар Футбол;
 • Київстар Go TV.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector