Site icon Mobtarify

Ді Джингл від Київстар: як поставити мелодію замість гудків

Ди джингл от киевстара

Телефон став невід’ємною частиною нашого життя: ми самі дзвонимо та отримуємо дзвінки від інших людей. І всякий раз прикладаючи трубку до вуха – чуємо мелодію. Іноді вона настільки некомфортна, що приходиться терпіти або відводити пристрій в сторону. Щоб такого не сталося “Київстар” розробив і пропонує до використання чудову послугу “Ді-Джингл”.

Опис

“Ді-джингл” – в самій назві послуги, немов чутні переливи дзвіночків. Адже саме для цього вона і створена – замінити нудні докучливі телефонні сигнали на приємну мелодію. Можна здивувати співрозмовника, записавши спеціальне привітання на його адресу. Він почує його при вхідному дзвінку, де б він не знаходився і яким би оператору мобільного зв’язку не віддавав перевагу.

Установка моментальна

Ніякі додаткові налаштування не будуть потрібні. Активувати послугу можна трьома простими способами:

Використання послуги

Мелодії встановлюються не стихійно. Необхідно пройти на сайт сервісу, де до уваги користувачів представлені сотні мелодій:

Хочете, щоб перед музичним твором прозвучало спеціально записане повідомлення або пустотливий жарт – все в наших силах.

Замовник має право встановити не тільки певний час для програвання. Але і підібрати для кожного абонента у своїй телефонній книжці комфортну для його слуху музику.

У відповідь на вашу турботу, у ваших співрозмовників є можливість порадувати вас. А з появою нової функції, можна оцінювати мелодії, встановлені вашими друзями, ділитися сподобалися рингтонами.

Триває не вічно

На який термін буде встановлена ​​мелодія дзвінка, залежить від її статусу: одні активні тиждень, інші місяць. При установці користувач отримає повну інформацію про ціну продукту і термін його дії.

Слід запам’ятати, що покупка мелодії не означає її підключення. Процес підключення входить в завдання покупця. Якщо термін дії послуги закінчився, а абонент дозволяє її – відбувається автоматичне продовження.

А можна безкоштовно?

Слідкуйте за акціями та встановлюйте мелодії замість гудків безкоштовно своїм близьким і друзям. Абонентська плата за послугу буде зніматися у звичному режимі.

Відключення

Якщо опцію можна включити, значить вона повинна і відключатися. За допомогою смс:

Платити за операцію не потрібно.

Exit mobile version