День онлайн Киевстар - интернет всегда под рукой

День онлайн від Київстар – інтернет завжди під рукою

Ритм життя прискорюється! Щоб поспілкуватися з друзями, перевірити пошту і відповісти на лист, подивитися цікаве відео – часу мало в перебігу дня. Для зайнятих людей “Київстар” передбачив можливість влаштувати “День Онлайн” і повністю зануритися в мобільний інтернет.

Опис

день онлайн от киевстар

“День Онлайн” від національного оператора – пакет послуг, призначений в користування на одну добу. На один день можна, сплативши 15 гривень, замовити високошвидкісний інтернет-трафік об’ємом в 1000 мегабайт. Оформити замовлення можна в будь-який час протягом дня та споживати додаткову енергію до 00:00 годин, так як невитрачений залишок не переходить на наступний період, а анулюється.

Оформлення замовлення

Кожен клієнт “Київстар” має право вибирати комфортний для нього спосіб підключення з трьох запропонованих:

  • набравши на клавіатурі команду *263*1# і натиснувши кнопку виклику моментально підключивши послугу;
  • зателефонувавши за номерами 477 або 477*263 і за допомогою оператора підключитися;
  • самостійно зайшовши в систему самообслуговування “Мій Київстар” активувати необхідний пакет.

Оформление заказа день онлайн

Протягом терміну дії можна контролювати залишок пакетного трафіку відправкою команди *263#. На екрані телефонного пристрою у відповідь буде з’являтися інформація про залишки. Безкоштовний запит можна відправляти скільки завгодно раз. Моніторинг балансу необхідний, так як після вичерпання пакета інтернету, вартість трафіку буде відповідати тарифікації за умовами чинного тарифного плану.

Інтернету багато не буває

1000 Мб – не межа. За 30 гривень в день можна замовити пакет “День Онлайн” обсягом в 4000 мегабайт. Просто наберіть *273# і користуйтеся. Контроль балансу пакетних мегабайтів перевіряйте командою *273#. І залишайтеся добу в режимі онлайн.

Пакет “День Онлайн” протягом дня можна підключати не одноразово, а стільки скільки потрібно. Перевагою при повторному замовленні протягом доби є те, що невитрачений залишок інтернет-трафіку в повному обсязі переноситься в наступний.

Відключення

отключение услуги

Пакет послуг відключається автоматично після закінчення його терміну дії – в кінці дня. Ніяких додаткових маніпуляцій виробляти немає необхідності.

Додаткові умови

Який би пакет абонент підключив – в 1000 МБ або в 4000 МБ, плата з особового рахунку знімається відразу після відправки заявки. Тому варто подбати про те, щоб необхідна сума була на рахунку. Протягом години пакетом можна буде користуватися.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector