Киевстар Безлим Сети

Київстар Безлім Соцмережі: умови, вартість і підключення

Є категорія користувачів, яка відміряє життя повідомленнями в соціальних мережах. Якщо це робить їх життя цікавіше, насиченим – чом би й ні. І, до речі, це не тільки молоде покоління, все більше зрілих користувачів встає до лав шанувальників мережевого спілкування. Всі вони охоплені турботою оператора національної мережі та можуть скористатися тарифом “Безлім Соцмережі”.

Опис тарифу Безлім Соцмережі

безлимит в фейсбук от киевстар

За 75 гривень на місяць тарифний план “Безлім Мережі”, звичайно, дозволяє здійснювати дзвінки абонентам всередині мережі “Київстар” без усілякого обмеження. Одна година є на можливість подзвонити другу, який залишився в іншій мережі. 3000 МБ мобільного інтернету буде тримати в курсі світових і внутрішніх новин.

Але на першому місці без кордонів: соціальні мережі та знання. Завантажте або користуйтеся вже встановленим додатком Facebook і Twitter – спілкуйтеся, викладайте пости та твіти, об’єднуйтеся в групи та спільноти – не замислюючись про оплату та кількості ресурсу.

Додатково та безкоштовно

фото для соц сетей

Тариф допоможе на підставі перевірених джерел:

  • допомогти зробити домашнє завдання, скориставшись проектом Prometheus;
  • розгадати кросворд, занурившись до енциклопедії Wikipedia;
  • познайомитися зі світовою бібліографічною класикою і новинками літератури в цифровій бібліотеці MyBook і електронної Smart Kyivstar.

У перервах між спілкуванням – дивіться фільми в безкоштовному додатку Kyivstar Go TV – обсяг величезний: понад 7000 відеотворів і ресурс більше 50 телевізійних каналів.

Підключення

безлим соцсети от киевстар

Порядок підключення стандартний:

Для абонентів компанії:

  • дзвінок за номером телефону 477*1;
  • перехід в особистому просторі системи “Мій Київстар”.

Для НЕ абонентів:

  • покупка стартового пакета в офісі продажів компанії;
  • активація шляхом поповнення рахунку мінімум на 55 гривень.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector