Site icon Mobtarify

Антивизначник номера від Київстар: опис, вартість і підключення

Антиопределитель номера Киевстар

Номер телефону абонента, по суті, відноситься до категорії особистої контактної інформації. Дуже хочеться, щоб про нього знали тільки ті люди, які повинні його знати. Але виходить часто так, що, телефонуючи на випадковий номер, абонент відкриває свої особисті дані, так як номер телефону відбивається і зберігається в сторонньому пристрої. “Київстар” передбачив можливість залишатися в статусі інкогніто, коли цього вимагає ситуація, завдяки послузі “Антивизначник номера”.

Вам необхідно зателефонувати та залишитися нерозкритим:

Саме для цього створена послуга “Антивизначник номера”.

Якщо встановите її, то при дзвінку будь-якого співрозмовника, на екрані його телефону не буде доступний широкому номер абонента – він буде прихований.

Підключення

Опція не входить до складу базових, її необхідно підключити. Зробити це можна:

Про те, що тепер послуга доступна – повідомить смс-повідомлення, яке надійшло через кілька секунд на пристрій.

Використання

Отже, абонент підключив опцію АОН від “Київстар” і може скористатися нею в будь-який момент. Що ж необхідно зробити, щоб заборонити показ власного номера? Всього лише, набираючи на клавіатурі контактний номер співрозмовника, на початку введіть комбінацію # 31 #. Саме вона дасть можливість залишитися невпізнанним.

Якщо ваш телефон має функцію в меню “приховати свій номер телефону”, без додаткових зусиль, можна в ручному режимі активувати її.

Управління антивизначник

Є три команди, які дозволять абоненту управляти опцією: підключати, відключати, перевіряти її наявність. Здійснювати ці дії можна самостійно тоді, коли це потрібно, без обмежень за часом. Тим більше, що замовлення послуги здійснюється безкоштовно.

Команди відправляти можна навіть якщо на телефоні немає коштів або він не має доступ до інтернету, просто набір символів і натиснення кнопки “Виклик”:

Вартість

За переваги та комфорт прийнято платити. Не так багато в фінансовому плані – 0,65 гривніза день використання.

Якщо так сталося і баланс на нулі, а прийшов час знімати гроші за користування – послуга просто не буде тарифікуватися в цей день.

Обмеження

Приховати свій номер можна тільки здійснюючи дзвінок. Якщо вирішите відправити смс – розсекретити себе.

Оператор гарантує коректність роботи Антивизначника тільки в рамках власної мережі на території України.

Мінуси

Варто знати, що абонент, для якого хочеться залишитися невідомим, може дізнатися номер телефону будь-якого абонента, якщо він:

Висновок

Незвичайна на перший погляд послуга, може виявитися затребуваною в ситуації, пов’язаної з вирішенням конфлікту. Може допомогти додзвонитися до абонента, який не відповідає на ваш дзвінок. Доводиться по роботі дзвонити невідомим людям – і вам стане в пригоді.

Exit mobile version