4G Business Premium киевстар

Тариф для контракту Київстар “4G Business Premium”: умови, вартість і підключення

Компанія Київстар націлена на роботу з широкою аудиторією. В результаті цього розробляються різні пропозиції не тільки для фізичних осіб, а й організацій. Для представників бізнесу введений в дію унікальний пакет послуг – 4G Business Premium. Він надає практично необмежені можливості по переговорах всередині мережі та користування інтернетом. Детальніше про умови тарифу розповімо далі.

Переваги

преимущества с тарифом 4G Business Premium

4G Business Premium розроблений для серйозних корпоративних клієнтів. Підключення до тарифу проводиться на контрактній основі. Користувачі отримують такий набір пакетних послуг:

  1. Повний безліміт по дзвінках на телефони клієнтів КиївСтар.
  2. Необмежений інтернет-трафік. Тобто Ви завжди маєте будь-яку кількість Мегабайт.
  3. 1000 пільгових хвилин для дзвінків абонентам інших мобільних операторів України, а також на номери стаціонарних телефонів.
  4. 25 пільгових хвилин для дзвінків контактам, які перебувають закордоном.

Крім того клієнти компанії отримують додаткові програми та ефективні опції – Kyivstar Go TV Light і Київстар Футбол Легкий та інші.

Вартість тарифу

стоимость тарифа

Абонентська плата за наданий набір сервісів становить 475 гривень за календарний період (30 або 31 день). Крім цього абонент понесе додаткові витрати при використанні наступних опцій в гривнях:

  • СМС-повідомлення на номери іноземних операторів – 2,20 за одиницю;
  • ММС-повідомлення на телефони контактів “домашньої мережі” – 1,00 за одиницю;
  • MMS-повідомлення абонентам закордонних операторів мобільного зв’язку – 5,00 за одиницю.

Якщо протягом місяця сталася перевитрата пільгових опцій, то сервіси понад тарифного обсягу оцінюються наступним чином в гривнях:

  • одна хвилина розмови з клієнтами інших мобільних операторів – 0,60;
  • одне SMS- повідомлення всередині мережі – 0,65.

Оплата за перевитрату пакетних хвилин, наданих для дзвінків за кордон, розраховується згідно зі стандартними тарифами міжнародного роумінгу.

Особливості підключення і використання

особенности подключения

Для того щоб підключитися до тарифного плану “4G Business Premium”, потрібно мати на рахунку 475 грн. Автоматична оплата послуги відбувається на наступний день після активації. У наступному звітному періоді відбудеться щоденне нарахування та списання абонентської плати. Сума змінюється в залежності від кількості календарних днів у місяці.

Знову підключилися абоненти на наступний день після активації сервісу, отримую все пакетні програми в повному обсязі, в незалежності від того на який день місяця припадає підключення.

Якщо сталася міграція клієнта з простого тарифного плану в “4G Business Premium”, підключення тарифних послуг здійсняться з 1-го числа наступного звітного періоду. В подальшому нарахування пакетних сервісів буде проводитися щомісяця.

Не використані пакетні опції не переносяться на наступний місяць і не накопичуються. Їх ануляція проводиться рівно о 23.59 в останній день місяця.

Подати заявку на підключення до “4G Business Premium” можна в будь-який день місяця. В останній календарний день місяця, це слід зробити до 20.00.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector